Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Zuma Deluxe Torrent İndir

Zuma Deluxe Torrent İndirzuma

Zuma tapınaklarında eğlenceli vakit gerçimenizi sağlayan ve dikkat edilmezse bağımlılık yapabilecek, popüler bir oyun olan Zuma Deluxe sizi bekliyor. Arka arkaya gelen renkli topları en az 3’lü gruplar halinde vurarak tüm topları bitirmeyi amaçladığınız bu güzel oyunda eğer topları vaktinde vuramazsanız ağzını büyük bir keyifle açan kötü tapınak koruyucusu 1 hakkınızı elinden alıyor.

Bölümleri geçtikçe maceraya devam ettiğiniz Zuma Deluxe’de değişik tapınaklar ve farklı oyun alanları ile karşılaşacaksınız. Oyun sırasında yavaşlatıcı, bomba, zaman durdurucu ve lazer gibi değişik özelliklerde toplarda size yardımcı olmak için arada sizi ziyaret ediyorlar.

Geliştirilmiş oyun grafikleri ve bölüm çeşitliliği oyundan sıkılmadan saatlerce eğlenceli vakit geçirmenizi sağlarken grafik ve ses efektleri ile kendinizi sanki tapınağın içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Son derece basit ve kolay bir oynanabilirliğe sahip bu oyunu Fare (Mouse)yardımıyla oynuyorsunuz. İlerledikçe belirlediğiniz isimle kayıtlar yapabileceğiniz Zuma’nın büyüsüne kapılmaya hazır olun.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
ASGARİ BİLGİSAYAR GEREKSİNİMLERİ
Windows 98 / ME / 2000 / XP
Pentium II 350 MHz İşlemci
64MB RAM
DirectX 7
16-bit Ekran Kartı
DirectX uyumlu ses kartı
30MB Sabit Disk Alanı
CD-ROM veya DVD-ROM Sürücü

Zuma deluxe FULL Game + Crack

torrent-butonCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*