Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Zombie Army Trilogy Torrent İndir

Zombie Army Trilogy Torrent İndirZombie Army Trilogy için karakterlerden bahsetmek çok kolay değil çünkü ağırlıklarını hissetmiyorsunuz. Ama ortam ve atmosferden konuşmak isterseniz tam yerine geldiniz.

Zombie Army Trilogy, Berlin’in bombalandığı ve Hitler’in son zamanlarını yaşadığı anda başlıyor. Hitler çaresizlik içerisinde Z projesini başlatıyor ve bir anda Avrupa’yı zombiler basıyor! Tabii ki bu zombiler Nazi askerlerinden oluşuyor. Oyunu yapan Rebellion aynı zamanda Sniper Elite’ı ve tabii ki Nazi Zombie Army ve Nazi Zombie Army 2’yi yapan firma.

Peki Trilogy (üçleme) bunun neresinde? Öncelikle önceki iki oyuna sahipseniz bu oyunu indirimli satın alabiliyorsunuz. Trigoly ise iki oyunun paketlenip üstüne üçüncü bir oyunla fırına verildiği ve en uygun derecede pişmiş hali. Bu oyunda bir sürü yenilik var ama özellikle göze çarpanlar dört yeni kadın karakter ve Horde modu. Ha bir de Sniper Elite’ın imzası haline gelen “yavaşlatılmış kurşun efekti” Trilogy’e de getirilmiş. Uzaktan çaktığınız kurşunun nasıl bir ivmeyle zombi’nin kafasında hangi bölgeye girdiğini (kurşun girerken zombi’nin kafası röntgen filmi gibi açılıyor) ve kemiklere nasıl zarar verdiğini görebiliyorsunuz. Tabii ki bu efekt size “nasıl çaktım mermiyi” keyfini sonuna kadar yaşatıyor. Yakında bu efekt yok.

Zombie Army Trilogy’yi isterseniz tek başınıza oynayabilirsiniz ama bunun sizi çok gereceğini şimdiden söyleyeyim, oyundaki efektler ve sesler feci halde korkutucu. Ofiste gece saat 10:00’da tek başıma oyunu oynarken kulaklığı çıkarttım çünkü ofisin herhangi bir yerinden gelebilecek sesleri duymak istedim. Tüm atmosfer bu efektlerle yaratılıyor. Sesleri kapatırsanız oyun herhangi bir zombi oyunundan farksız. Oyunun ilerleyen seviyelerinde (her birisi 15-20 dakikada bitecek toplam 15 seviye) mekanlardan dolayı atmosfer daha da sarıyor hatta artık gri ve kırmızı renk görmekten miğdeniz bile bulanabilir.

Resimler

Zombie Army Trilogy 2 Zombie Army Trilogy 3 Zombie Army Trilogy

Not: Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin ve sağ üst kısımdan Reklamı Geç butonuna tıklayın.

Torrent-İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*