Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » V for Vendetta (2005) 1080p Tr Altyazılı Torrent İndir

V for Vendetta (2005) 1080p Tr Altyazılı Torrent İndirv-for-vendetta

İzlenmesi gereken bazı filmler vardır, çoğu yerde karşılaşılan filmler V for Vendetta’da bu filmlerden birisidir. Filmi izleyen birisi olarak, güzel bir film olduğunu söyleyebilirim.

Vendetta “çizgi roman” V hayranıydım ve film disinheriting Alan Moore biraz cesaret kırıcı oldu. Ama her zaman biraz deli oldu. Film versiyonu da muhtemelen sürükleyici bir umut, yoğun, heyecan verici, yürek ürpertici olabilir. Eğer kelimesi kelimesine değilse Moore müzik alır; elemanları biraz farklıdır subplots kaldırıldı. Ama söylemek çok gurur duyardı V kendisi gibi – fikir aynı kalır.

Arsa şaşırtıcı derecede karmaşık ve nüanslı, ve önizlemeleri zaten daha uzak bir şey vermek istemiyorum. (Hugo Dokuma dile getirdiği) bir maskeli anarşist hükümet yolsuzluğu ortaya çıkarmak için onun girişimi sırasında (Natalie Portman) genç bir kadını kurtarmak gerektiğini söylemek yeterli. Dokuma mükemmel oyuncular, zorlu fiziksel kullanıyor ve karakterin delilik olduğunu belirttiler vermek için ses heybetli. Portman çocuk yıldızı teen gitti ve nihayet daha Yakın “turn aday yetenekli, yetişkin kadın oyuncu olarak Oscar onu takip ortaya çıkmaktadır. Burada, bugüne kadar yetim Evey olarak en iyi performans verdi. John Zarar esrarengiz hükümet lideri olarak karakteristik etkileyici ve Stephen Rea çok geç olmadan V – bulma suçlanan polis Müfettişi olarak destekleyen harika bir dönüş verir.

Wachowski Kardeşlerin eski vekil, James McTiegue, yönetmenlik görevleri hakkında burada alır ve son derece etkileyici bir ilk özelliği helms, Matrix vurmak “zihinsel’ onun koparma bir şekilde hatırlatan, kitaptaki tüm Hileleri kullanıyor”. “The Matrix” aksine, McTiegue hikaye aksiyon daha ağırlıklı olması için izin verir, ve sonuç olarak, filmin gergin ve duygusal bir gerilim, olağanüstü filme ve koreografisini eylem patlamaları ile. The Wachowskis daha fazla olgunluk ve kendine hakim olmak, McTiegue gösteriş yok, ve onun hile kendi kendine bilinçli değil. Yavaş hareket geç aksiyon sahnesi geçiyor zaman, nefes almak kadar doğal görünüyor. (Filmi onun anısına ithaf edilmiştir) geç Görüntü Yönetmeni Adrian Biddle Dario Marianelli puanını parça için harika bir eşliğinde ve görsel efektler şaşırtıcı, korkunç ve dokunaklı, özellikle Trafalgar Meydanında iklim anlarda olan aday, olağanüstü bir iş, Oscar yapar.

Sağlam bir oyunculuk, harika bir aksiyon ve fantastik teknik sihirbazlık ile, sadece başka bir “Matrix”tarzı üçkağıtçılık gibi geliyor. Fantastik, bilim kurgu yaratılış gerçek fikirleri değil, ama insan doğasının gerçek bir sınav bir hikaye ama, “V” en büyük fark. Korkunun gücü burada sahnenin ortasında savaş korkusu, hastalık, kıtlık alır. Korku, insanın temel doğası ve yüzyıllardır kontrol silahı bir yöntem olarak kullanılıyor. Ve maskeli adam bekler gölgelerde cümle taşımak için kullanmak isteyenler için. Karar? İntikam. “Kan Davası için V” mutlaka görülmeli.

  • Fragman
  • Resimler

v for vendetta

Dosya Boyutu: 1.65 Gb

V for Vendetta 1080p Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*