Son Yazılar
Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Torrent İndirme Siteniz: Yıldız Torrent

Torrent İndirme Siteniz: Yıldız TorrentMerhaba arkadaşlar,  bu yazımızda sizlere alanında başarılı olan bir torrent indirme sitesinden bahsedeceğiz. Öncelikle torrent nedir kısaca tanımlamak istiyorum;

Torrent hem indirme hemde yükleme konusunda oldukça iyi bir sistem. Eskiden torrent yokken adamlar bir oyunu 40-50 part turbobit,rapidshare gibi sitelere yüklerlerdi. Bu durum hem yükleyici hem de indirici tarafından büyük zahmet uyandırırdı. Torrent’te ise işler farklı 40-60 kb’lık torrent dosyasını uTorrent programıyla çalıştırdığınız oyun, program,film, müzik vb. dosya inmeye başlıyor. Bilgisayarını kapatıp aç kaldığı yerden devam ediyor.

Torrent çok iyi bir sistemdir. Hele de Yıldız Torrent sayesinde ayrı bir güzel oluyor torrent. torrent İndir deyince akla gelen sitelerden olan Yıldız Torrentte apk torrent indirtorrent oyun indir gibi kategoriler de bulunmakta.

Özellikle son zamanlarda çıkan büyük boyutlu dev oyunları indirmek haliyle zor ama torrent sayesinde o kadar da zor değil. İndirmeye başlasın, bilgisayarını kapat aç devam etsin. İnternetin kesildiği zaman dosyayı bir daha baştan indirme sıkıntısı yok. Torrenti gerçekten çok seviyoruz.

Unutmadan eklemek istediğim bir kısım daha var tabiyki. Son zamanlarda mobil platformlarda geliştirilen oyunlarda bir harika. Yıldız Torrent’te apk torrentlerine de rastlayacaksınız. Sade tasarımıyla yıldız torrent ziyaretçilerin ilgilisini çekmeye devam ediyor. Yıldız Torrent, torrent’in kaynağı diyerek yazımı sonlandırmak istiyorum. Başka söze gerek yok.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*