Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Tomb Raider (2013) Türkçe Torrent İndir

Tomb Raider (2013) Türkçe Torrent İndirTomb Raider, Tomb Raider serisinin onuncu video oyunudur. Square Enix ve Crystal Dynamics tarafından geliştirildi ve serinin üçüncü çağı olarak adlandırıldı. Oyun serinin ilk oyunu gibi yalnızca Tomb Raider ismi ile yayınlanmıştır fakat lisans olarak Tomb Raider: A Survivor is Born olarak kayıtlıdır.[1], Oyun 5 Mart 2013 tarihinde Microsoft Windows , PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlar için piyasaya sürüldü.

Bir Japon efsanesi üzerine araştırma yapmak için 21 yaşındaki Lara Croft gemi aracılığı ile Japonya’ya bir yolculuk düzenler. Fakat gemisi adaya yaklaşır yaklaşmaz şiddetli bir fırtına ile ikiye ayrılır ve Lara kendisini Yamatai adasında bulur. Hayatta kalmak için hem fiziki, hem de duygusal işkencelere katlanmak zorundadır. Bu adada hayat felsefesini ve “Tomb Raider” kişiliğini kazanmaya, keşfetmeye başlar. Fakat Güneş Kraliçesi(the Sun Queen Himiko) Himiko’nun adasında, ters giden bir şeyler vardır…

Issız adada hayatta kalabilmek için Lara Croft araç gereç, silah ve yiyecek arar. Lara’nın fiziksel kabiliyeti “yetenek sistemi” ile sınırlıdır ve ilerlemek için gerekli ekipmanları bulmalıdır. Bulunan ekipmanları kombine edip yeni silahlar ortaya çıkaracak ve gemiden yaralı olarak kurtulan Lara iyileştikçe yetenekleri artacaktır. Oyun bulmacaları çözmek için kullanabileceğiniz bir “hayatta kalma içgüdüsü” tanıtır. Oyuncu bulmacaları çözerken hazırladığı özel araç, gereçlerden yararlanır. Oyun eski bulmacalardan daha karışık. Bulmacaları çözmede doğa olaylarının etkisi olacak. Bu durumda sağlık ögelerine ihtiyaç duyulacak.

Resimler

 

Tomb Raider

 

Sistem-Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri
İşlemci: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)/Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
Ekran Kartı: AMD Radeon HD2600XT/nVidia 8600 512 MB Directx 9 destekli
Bellek: 1 GB (Win XP), 2 GB (Win Vista/7/8)
Boş disk alanı: 10GB
Ses Kartı: DirectX 9.0 Uyumlu ses kartı
İşletim sistemi: Windows XP Service Pack 3, Windows Vista/7/8 (32bit/64bit)
Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: AMD Phenom II X2 565/Intel Core i5-750
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 4870/nVidia GTX 480 1 GB Directx 11 uyumlu
Bellek: 4 GB
Boş disk alanı: 10GB
Ses Kartı: DirectX 11 Uyumlu ses kartı
İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7 ya da Windows 8

Torrent-İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*