Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » theHunter: Primal Torrent İndir

theHunter: Primal Torrent İndirAvlanın – Araştırın – Hayatta Kalın

Dinozorların dev dünyasına adım atın (24 kilometrekare). Doğa bile hayatta kalma yeteneklerinizi zorlayacak.

theHunter: Primal, Expansive Worlds ve Avalanche Studios’un çok sevilen theHunter serisinin yeni üyesi. Çıktığından beri ilk oyunu oynayan kişi sayısı 4.5 milyon!

theHunter: Primal hem tek kişilik hem de 16 kişiye kadar çıkabilen multiplayer modlar sunuyor ve her oyun seansını kendinize özel yapabiliyorsunuz. Kendinizi gerçekten sınamak istiyorsanız bir PvP oyunu açın ya da açılmış bir taneye katılın. Eğer yardımlaşma odaklı oyunları tercih eden bir oyuncuysanız da PvP’yi kapatabilirsiniz.

theHunter: Primal’da oyuncular oyuna son derece sınırlı ekipmanlarla başlıyor. Daha güçlü silahlar, giysiler ve ekipmanlar için adayı araştırmanız gerekli. Kulağa kolay mı geliyor? Adadaki zehirli bitkiler yetmezmiş gibi ölümcül dinozorlar da kendilerinden daha zayıf olan canlılarla ziyafet çekmek için avlanıyorlar.

Kudretli Tyrannosaur Rex’i kendi başına indirmeyi yalnızca sersemler dener. Bu canavarla başa çıkabilmek için dikkatli planlama, işbirliği ve mühimmat ve silahla dolu sırt çantaları şart. Ama dikkatli olun! Ada aynı zamanda yüksek zekâya sahip, grup halinde dolaşan Utahraptor’larla dolu. Yalnız avcıları yok etmek için kurtlar gibi iletişim kuruyor ve birlikte çalışıyorlar. Daha huzur dolu bir av mı istiyorsunuz? O halde Triceratop’lar sizin için daha iyi bir tercih.

Oyun süreklilik sahibi bir envanter sistemine sahip. Yani bir oyun seansında topladıklarınız bir sonraki seansta da yanınızda kalıyor. Ancak bunun bir bedeli var. Eğer ölürseniz bütün ekipmanınız kayboluyor. Hızlı olmalı ve başka bir avcı eşyalarınızı almadan önce onlara ulaşmalısınız. Daha yardımsever oyuncular için eşyaları diğer avcılarla paylaşma opsiyonu da bulunuyor.

Resimler

The Hunter. Primal

TheHunder-Primal

Sistem-Gereksinimleri

İşletim sistemi Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci Intel 3 GHz / AMD Dual Core
RAM 4 GB
Ekran kartı GeForce 8800 / Radeon HD 2400
DirectX 9.0
Sabit disk alanı 3 GB

Not: Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin ve sağ üst kısımdan Reklamı Geç butonuna tıklayın.

İndir5 yorum

  1. crack yapımı varmı

  2. nasıl kurulacak

  3. nasıl yapılacak

  4. crack yaptınmı

  5. HATA VERİYOR GİRMİYOR.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*