Son Yazılar
Anasayfa » Apk İndir » The Sun Lite Beta Apk İndir

The Sun Lite Beta Apk İndir2050 yılında, güneşin uzaya enerji aşırı miktarda yayarlar, yüzyıllardır kaosa gezegenimizin dalan vardır.
Herkes: astrologists, altıncı, üst düzey bilim adamları tarafından tahmin edilen ve dünya düzeyinde astronomlar.Tüm dünyada sempozyum, forum ve konferanslar dünyaya dağıtılması batağa saplanmış olan hükümetler tarafından duyulmasını çalışıyorlardı.

Hayır, hiç inanmadılar, ama geri brülör için sorun, erteleyerek belirtiler ve işaretler için kör olmak, çok geç olunca ana kadar çalışıyorlardı. Güneşin galaksideki yaşamın en küçük parçacık değeri bilinmiyor hediye onbinlerce yayıldı. Sonra uzaya emisyon Dünya’ya aranan radyoaktif parçacıkların büyük miktarda atıldı. Kötü ve iyi, zengin ve yoksul, askeri düşman, arkadaş ve rakipler eşitlemek için. Hayatta kalan insanlar, bilim adamlarının uyarılarını uyardı ve dinlenen kişiler az miktarda. Uyanık <> nükleer savaş halinde inşa edilen sığınaklar gizli. Yüzeyde radyoaktif ölüm hasat toplama, öldürme, değişen ve dünyayı yeniden dağıtma.

Kaos ve açlık Yeryüzünde norm haline. Gıda ve su, dünyadaki en değerli şey haline geldi.
Yüzeye geri döndü olanlar tarım geri, hayatın yeni toplumlar ve yeni kanunlar oluşturulmuştur.
Karga doğmuş ve büyümüş oldu böyle toplumların.

Resimler:

Hileli Apk İndir


Hilesiz Apk İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*