Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Subnautica Torrent İndir

Subnautica Torrent İndirSubnautica, açık dünya, sualtı keşif ve macera oyunu yapım aşamasında şu anda Bilinmeyen Dünyalar, Doğal Seleksiyon 2 arkasında bağımsız bir geliştirici. Büyük bir Sualtı Dünyasına dalış Yabancı bir okyanus dünya üzerinde mecburi iniş sonra, gitmek için tek yol olduğunu. Subnautica okyanuslar derin deniz hain siperlere güneş sırılsıklam sığ mercan resifleri arasında değişir. Sen Ormanlar, yaylalar, resifleri, ve dolambaçlı mağara sistemleri Kelp keşfetmek gibi oksijen kaynağı yönetmek. Hayat su doludur: Bazıları, bunun çok yararlı zararlı. At, El Sanatları ve Hayatta kalmak Hayatında Pod uyandıktan sonra, saat keşfetmek için gereken ekipman geliştirmek için su, gıda ve bulmaya çalışıyor. Okyanus kaynakları toplamak. Zanaat bıçak, feneri, dalış dişli ve kişisel su zanaat. Girişim daha derin ve daha fazla form nadir kaynakları, daha gelişmiş öğeleri tekne için izin bulmak için. Besin Zinciri bozabilir Yaşam ile okyanus takımlar: ekosistem sana yardım etmek için Kullanın. Ve taze balık ile tehdit eden bir yaratığı tuzağa düşürmek dikkatini dağıtmak, ya da sadece gezici yırtıcı çeneler gıcırdayan önlemek için mümkün olduğunca hızlı yüzmek. Gece korku Güneş batarken, Avcılar çıkıyor. Okyanusun o karanlık hazırlıksız yakalanmış hata affetmez. Gün boyunca keşfetmek için güvenli alanlar geceleri tehlikeli olur, ama aynı zamanda karanlıktan gizlemek isteyenler görmeyeceği bir güzellik ortaya koyuyor. Dünyanın şekli Bu Subnautica denizzemin dinamik torbasının arazi sistemi kullanılarak sunulur. Gizlemek için kazmak mağara, mağaza yağma, ya da kısa devre mağara sistemleri. Araçların etkileri, ya da patlayan yaratıklar bile, dünyanın görünüşünü değiştirir. Derin Aşağı İnmek Mağara sistemleri deniz yatağı altındaki rüzgar, mağaraları biyoluminesens hayat tarafından aydınlatılmış karanlık klostrofobik geçitlerdeki. Okyanus tabanı altındaki dünyayı keşfetmek, ama oksijen seviyesini kontrol edin ve bakım tehditler karanlıkta gizlenmiş önlemek için. Gelişime Açık Haftalık veya günlük güncellemeleri, geliştirme ekibi üzerinde çalışıyor görmek, gerçek zamanlı değişim günlükleri görüntülemek ve oyun içinden geri bildirim vermek. Subnautica Erken Erişim gelişime açık ve geliştirme ekibi sizden duymak istiyor.

  • Resimler
  • Sistem Gereksinimleri
  • Video
Subnautica

Minimum

İşletim sistemi: Windows Vista SP 2 ya da daha yeni İşlemci: Intel Haswell 2 çekirdek / 4 iş parçacığı @ 2.5 Ghz ya da eşdeğeri Grafik: Intel HD 4600 veya eşdeğer Sabit Disk: 4 GB kullanılabilir alan Ek Notlar: Subnautica Erken Erişim bir oyun, ve minimum özellikleri geliştirilmesi sırasında değişebilir.

Tavsiye

İşletim sistemi: Windows Vista SP 2 ya da daha yeni İşlemci: Intel 4 çekirdek / 4 @ 3.2 Ghz veya eşdeğer konuları Haswell Grafik: GeForce GTX 550 ti veya dengi Sabit Disk: 4 GB kullanılabilir alan Ek Notlar: Subnautica Erken Erişim bir oyun, ve tavsiye özellikleri geliştirilmesi sırasında değişebilir.


Subnautica Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*