Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » Steve Jobs 2015 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndir

Steve Jobs 2015 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndirsteve jobs 2015

Dijital devrim sahneler merkez üssü adam portresini yapması için arkasında Steve Jobs bizi alır. Hikaye üç ikonik ürün lansmanları kulisine izlerken, 1998 yılında iMac açıklanması ile biten.

Tutku ve yaratıcılık onun dijital Çağ arkasındaki itici güç olmuştur. Ancak teknolojinin devrim onun sürücü kurban oldu. Sonuçta aile hayatı ve muhtemelen onun sağlığını etkiledi. Bu açıklamadan filmde modern bir gün dahi denemeler ve Zafer inceliyoruz

Bu film hakkında her şey ortalama.

Fassbender başta bu rol yakışmıyor. Woz daha iyi yansır ama o bile yetersiz kalıyor ve/daha fazlası oldu o inek ve zayıf bir kişilik olarak tasvir edilir.

Ancak, arsa güzel ve rahat Lisa Brennan-Jobs ‘kahraman’ etrafında merkezi yapma girişimi var. Üretici tarafından bu şekilde anılır oldu, inanıyorum, ve film özetle çok kötü bir yoldur.

Diğer “Jobs” filmi beğendim daha çok ve olgusal yanlışlıklar hem de kurtulabilirsiniz.

Eğer çok kısa sürede çok diğer filmden sonra geldi mi diye merak ediyorum. Özellikle de film aile tarafından kabul edilir sadece bu kadar çabuk geçtikten sonra, başkalarının hayatını istila için çok iştah var.

Sadece işe yaramıyor. Görüntüleme arka plan olarak bir kaç saat geçirmek için önemli değil ve sana olan markanın arkasındaki adam daha ortaya kısımlar olabilir, ama meşgul, ya da gerçek bir not tek bir an var başarısız.

Unutulabilir. Ortalama. Onu ilgilendiren bir şey hakkında Sayın İş düşünün ki her iki kelime duymak nefret edeceğini söyledi. Ne yazık ki, bu film için prova yapıyorlar.

  • Fragman
  • Resimler

steve jobs 2015

Steve Jobs 2015 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*