Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » Sicario 2015 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndir

Sicario 2015 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndir“Sicario” açıklar, bir cerrah gibi hassas, onun yıllar sonucu uzun kartel Savaşı olarak Meksika ölümcül ve kanlı bir saygısızlıktır. Ve böylece iki saatlik tur-de-güç sinemanın içine neredeyse sonsuz bu trajedi sıkıştırarak yapar.

Onun aslını FBI Ajanı Kate idealist uyuşturucu baronu bir Meksikalı takip için işe kim Macer (Emily) Künt, buluruz. Görünüşte dokunulmaz gizli bir suikastçı Alejandro (Benicio Del Toro) adlı yönlendiriyorlar. Soruşturma ve yöntemlerini adalet ve ahlak artık geçerli olduğu yerlerde fazla bilinmeyen toprakları içine itti. Sonunda sadece araçlar değil haklı, onları gerektirir.

Denis Villeneuve ustaca parça örneğidir sadece film çekimi en yüksek sipariş, ama açmaktadır bir yer yanında kötü haberler gibi bir derinden pişman, öfkeli ve bazen dayanılmaz bir bak içine dipsiz bir sosyo-politik kabus olur yakıtlı I. Dünya alışkanlığı ve küresel ekonomi.

İçinden güçlü performansları ile Künt, Del Toro ve Josh Brolin kabloları yer olarak mükemmel yardımcı oyuncular, bir anlamda insan maliyeti (fiziksel ve psikolojik), hangi savaşta ilaçlar vardır neden oldu.

Bir patlayan cezaevi nüfusu, imha Meksika tarım, mülteciler ve şiddet döngüsünün bunun ötesinde barbarlık; çekme “Sicario” uygular üzerinde izleyici tarafından inkar edilemez ve süpürgelik sınırları katlanılabilir gerginlik olmadan hiç olma sömürüye dayanan, hiç bir anlam, bir inç ile ilgili kendi konu.

Birkaç film bu yıl net ve tanımlı bir yapı ve yaşam yine de devam ediyor, aynı anda gösterirken Kurtuluş ötesinde, görünen bir durumla karşı da sarsılmaz bir yaklaşıma sahip olacak.

Taylor Sheridan komut dosyası tek bir beat ve bir şey son derece usta bir şekilde onları kullanarak dövülmüş film kurallarına kendini kurtarır gününü es geçtiğimiz olmadan kaçırmaz.

Tüm bu temalar, hikayeler ve karakterler ile yakalanan lensin usta Roger Deakins (Skyfall, Hiçbir Ülke için Old Men) kim verir bize her zaman nasıl mikro ve makro parçacıkların herhangi bir çatışma vardır ayrılmaz bir şekilde iç içe. Onların çöküşüne tanıklık yaparken güzel sahnelerine manzaralar paylaşıyoruz.

Emiliano Zapata gibiler sonra ne olursa olsun, ülkesine filmde anlatıldığı gibi şimdi, sahip olmak “Kurtlar diyarı”.

On beş yıl önce Steven Soderbergh’in” uyuşturucu kaçakçılığı işine dokunur. “Trafik Şimdi, onca yıl sonra “” Trafik “cezalandırılmasını olmuştur tuttum.” bu umut bile en ufak bir ” Sicario görüyoruz

  • Resimler
  • Fragman
sicario

Sicario 2015 Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*