Son Yazılar
Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Senden Bana Kalan İzle

Senden Bana Kalan İzle



Türk yapımı aşk filmlerinden olan Senden Bana Kalan filmi, rahat bir şekilde istediklerini yapan gençleri konu almaktadır. Film Abdullah Oğuz yönetmenliğinde çekilmiştir. Sitemizden Senden Bana Kalan seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Son dönemlerde aşk ve romantik ağırlıklı filmler bir çok insanın ilgisini çekmektedir. Senden Bana Kalan izle hizmetimiz ile seyredeceğiniz bu filmde sizlere bir çok duyguyu aynı anda yaşatacaktır. Senden Bana Kalan tek parça izle imkanı ile izleyeceğiniz filmin karakterlerinden olan Özgür küçük yaşta annesini ve babasını kaybeder. Bunun üzerine dedesinde yaşamaya başlar ve çok şımartılarak büyütülür. Babasından büyük bir miras ile büyüyen Özgür 18 yaşına geldiğin mirasa sahip olacağını düşünür. Ancak işler hiçte düşündüğü gibi olmaz.

Senden Bana Kalan full izle ile bir oturuşta izleyebileceğiniz filmde Özgür mirasa sahip olmak için Çanakkale’de 1 yıl yaşamalıdır. Bunu kabul ederek Çanakkale’ye gider ve Elif ile tanışır. Bu saatten sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Senden Bana Kalan hd izle seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede yüksek kalitede filmi izleyebilirsiniz.



Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*