Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Ryse Son Of Rome (Türkçe) Torrent İndir

Ryse Son Of Rome (Türkçe) Torrent İndir“Ritüeller […] oldukça geniş pratik daha acil duyusal ayrıntılar üzerinde zihin konsantre tekrarı gücünden müzik biliş uzmanı Elizabeth Hellmuth Margulis söyler.” Yorum ona bazı video oyunları, doğuştan tekrarı için de geçerli olacak Margulis müzik dinleme alışkanlıklarımızı ritüel ve tekrarı için arzu sitemizden takip yolu ile ilgilidir, ama şüpheliyim. İyi içgüdülerine daha farklı bir ritim aramak için sizi teşvik bile amansız bir ritim comfort yapmaya ve nasıl Ryse: Roma’nın Oğlu çoğu açıdan iyi bir oyun değil, ama geliştirici Crytek içgüdüsel olarak anlar. İçin hem iyi hem de kötü, Ryse basit, slaughterous, aralıksız savaş anında duyusal ayrıntılar üzerinde değil, daha geniş bir pratik üzerinde duruluyor.

Aslında, Ryse tüm duyusal aşırı yük. Hypermasculine kendini ifade etmek bir Eski Roma tarihi ve fantastik bir kutlamadır. Asker-cum-komutan Marius Titus, emir senin hamle için, blok ve rulo, her saldıran barbar göğsünde kılıcı sürüş. Sonuç, saf şiddet pornosu. Hemen hemen her ölüm buruşturma yüz yakın çekimler, zamparalık kan, kopan uzuvlar, fışkıran ve diğer gösteriler için yakınlaştırmak için büyük bir anlaşma, yavaşlatmak için zaman için bir şans ve kamera. Sana film yönetmeni Zach Snyder tarafından getirilmiş olabilir gibi bu Roma İmparatorluğu: her savaşta 300, Roma muadilleri ile değiştirilir Spartalılar ile değil ama uberstylized, Bale gösteri.

Mücadele hipnotik doğası kanıtlamak olabilir, ama yine de tam olarak özellikle Ryse diğer yönleri çok sinir bozucu sınırlı olduğunda tahammül edemem. Bu demiryolu oynamak için büyük olasılıkla-atıcılar, bazı işe yaramaz tahsil bulabileceğin birkaç ölü biter sınırlı keşif olanakları ile dışarıda en lineer oyun olabilir. Hayır, ben günlük: Romalı askerler sadece bir oraya bir kütük var, dışında yüksek … … ayak uydurabilecek sıçrama yapabilirsiniz. Bu vazo kırmak, ama bu benzer bir sürü bu diğerleri sadece dekorasyon için vardır. Ve oyun öyle olsun istiyor çünkü o engeli tırmanmak, ama geçerken diz boyu yeşillik söz konusu değil. Görünmez duvarlar oyunlarda nadir değildir, ama birkaç oyun koridorları bu kadar keyfi yanal hissettiren de fakir bir iş yapmak.

Ve böylece MacBeth “ses ve öfke Dolu, hiçbir anlamı olmayan gibi Roma’nın Oğlu, Ryse:.” İntikam hikayesi olan eski ve basit, ve ölü bir aile, bir ihanet meydana gelmeden önce, uzun çıplak göğüsler Tanrı ve çekişmelerini bazı mistik imalar ve gerekli görünen iktidardaki elitlerin zamparalık güçlendirmek için habercisi oluşur. Mükemmel ses oyunculuk en azından göklerde ve kollar için her arama, her kükreme satıyor. Mükemmel oyunculuk da son derece etkileyici bir yüzü Ryse için geçerlidir. Bağırsaklar bu patlama işlemek için kullanılan CryEngıne 3 şüphesiz etkileyici. Saç onun yerine eğer karakterler gibi konuşuyorsun; kırışıklıklar, yara izleri ve kaz ayağı Doğal Hareket eğer üstüne oturur yetişir rağmen bir ihtiyar saç görünüyor. PC için Ryse bilgisayar ağlatmak için birçok yöntem destekler, ama her grafik seçeneği en üst düzeye çıkarmak için güçlü olmak değil, utanılacak bir tarafı yok: Ryse orta ayarları bile hiç esrarengiz bir vadiye yuvarlanan olmadan yeterince gerçekci görünüyor. Eğer kaslı vücutlar toddlers bacaklar tarafından yapılmıştır olurlarsa benim gibi bazı senaryolarda savaşçı olarak yaklaşık scuttle ne kadar deli değildir Zeus için dua ediyorum, ancak.

Kampanya beş dört saat, ve basit Ryse bunu muhtemelen daha fazla oyun desteği olamayacağını tahmin olsa da, kooperatif iki oyunculu online bir mod yanıldığını kanıtlamak için umut sürer. Burada mümkün olduğunca çok kan dökülmesine ötesinde endişeler vardır: maçtan sonra maç oynamak, ama yapı hala bu ısrarlı mücadele üzerine kurulu yeni takım ve iyileştirilmesi öznitelikleri erişim kazanmak kadar seviye. Her zaman olduğu gibi, (kalabalığın uğultusunu Dinlemek işitsel ve görsel uyarılmasına bağlı olan süvari alayı! ! Savaş mı) gibi stadyum şekli, canlı ve vardiya nasıl izle, hangi Ryse: Roma’nın Oğlu dayanır üzerine düğmenin aralıksız deseni ile birlikte basar.

Zaten Ryse Xbox One sürümü için saatler kaybettiği, vasat bir oyun hala aşağılık içgüdülerini kıvılcım, ritüel sağlıksız hale geldiğini anlamak bile o tuşlara dokunun neden, nasıl, ve pek çok üstün bir oyun dikkat çekici olsa da daha az bir bolca varmış. Roma Ryse: Oğlum ile karmaşık bir ilişkileri var. Hiç iyi ya yaratıcı, ya da zengin diyebiliriz. Bariz girişimleri sayesinde en ilkel dürtüleri benim hitap görebiliyorum. Ama aynı zamanda Ryse zaman senin bildiğin zaman bile beyin gıdıklama başarılı diyebilirim daha iyi geçirdi. Bunu yapmadığın için tebrikler hak inanıyorum, ancak yok.

  • Video
  • Resimler

Ryse Son Of Rome

Kurulumda hata alıyorsanız aşağıdakini yapın;

vNSqp5k83f

Ryse Son Of Rome Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*