Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » RimWorld Alpha 14 Torrent İndir

RimWorld Alpha 14 Torrent İndirrimworld

Açıklama:

RimWorld hikaye bir jeneratör. Co-tutuklu korsanlar hakkında Yazar trajik, çarpık ve muzaffer hikayeleri, umutsuz kolonistler, açlık ve hayatta kalmak için tasarlanmıştır. Dünya sana atar “rastgele” olaylar kontrol ederek çalışır. Her fırtına, korsan baskını ve satıcı Seyahat hikayenin içine AI Öykücü tarafından dağıtılan bir kart. Seçim için çeşitli öykücüleri. Randy Rastgele çılgınca şeyler yapar, Cassandra Klasik artan gerginlik için de geçerli, ve Phoebe Dost sadece iyi şeyler yapar.

Sömürgeciler profesyonel yerleşimciler değildir yörüngede tahrip yolcu gemisi gemiden kurtulanlar mecburi iniş yapıyorlar. Bir asilzade, bir muhasebeci ve bir ev hanımı ile sona erebilir. Savaşta onları yakalamak ve onları kendi tarafına çevirerek daha kolonistler almak, köle tüccarları onları satın alıyor, ya da mülteci kabul edeceksin. Böylece koloni her zaman rengarenk bir ekip olacak.

Her kişinin arka planda izlenir ve onlar oynamak nasıl etkiler. Bir asilzade (esir alımı, ticaret, fiyatlar müzakere) sosyal becerileri iyi olacak, ama fiziksel çalışmayı reddediyorlar. Uzun deneyim ile gıda büyümek için nasıl bir çiftlik hödük bilir, ama edemiyor araştırma yapın. Asosyal bir bilim adamı araştırmasında büyük olduğunu, ancak tüm sosyal görevleri yapmak. Genetiği değiştirilmiş bir suikastçı öldürmek başka bir şey yapamadı … – ama bunu çok iyi yapıyor.

Sömürgeciler geliştirmek ve ilişkileri yok. Her severler, evlenmek, hile olur, yoksa kavga ederler olup olmadığını belirleyen diğer bir görüş vardır. Belki de en iyi iki sömürgeciler mutlu bir şekilde onları bir ateşli silah yarası onu kurtaran yakışıklı cerrah için düşene kadar evli.

Oyun kutup Ekvator arası bütün bir gezegen oluşturur. Soğuk bir Kuzey tundra, kavrulmuş bir çöl düz, ılıman bir orman, ya da buharda ekvatoral bir ormanda kaza bakla arazi için seçebilirsiniz. Farklı bölgeler, farklı hayvanlar, bitkiler, hastalıklar, sıcaklık, yağış, mineral kaynakları ve arazi var. Bir hastalık musallat, boğulma ormanda hayatta bu zorlukları kavrulmuş bir çöl çorak bir ya da iki aylık bir büyüme mevsimi ile donmuş tundra olanlardan çok farklı.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 with 384 MB of RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Resimler:

ss_8dfed1fd659a608f3556bfccaaf9ef49bf594222.600x338 ss_3038f36d2a1da63ddf29f16a48ee27254ab9b53d.600x338 ss_c34c6c04b002454d8fee32ba52dca99c9cf1d76b.600x338

Video:

RimWorld Alpha 14 Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*