Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Pollen (2016) Torrent İndir

Pollen (2016) Torrent İndirP·L·L·E N scifi keşif oyunu Satürn’ün uydusu Titan üzerinde yer atmosferik, endişeli ve son derece interaktif bir ilk kişidir·. Zengin detaylı İstasyonu M dalmak ve Ay’ın kabuğunun altında yatan gizemleri ortaya çıkarmak için ellerini alabilirsiniz her şeyi deneyin.

Bir oyun, iki atmosferler
· O · L çal P·L · E · N çalışma normal bir monitör ile birinci ağızdan ilginç bir oyunu geçmek için-veya Titan sanal gerçeklik içinde kendilerini batırmak birbirinden tamamen farklı iki yolu vardır.

TAM etkileşimli ortam:
Gerçek ay araştırma üssü, etkileşimli olarak “M” hemen hemen bütün istasyonlarda olma duygusunu yeniden yaratmak istedik. En basit ve göze çarpmayan nesne istasyonlarından biri sırlarını çözmenin anahtarı olabilir.

Karmaşık arsa:
Ne Titan yüzeyinin altında yatıyor? · O varoluşsal yolculuğa P hissediyorum · L·L · · N, ilginç ve şaşırtıcı, E Bankası’ndaki ayrıldıktan sonra bile uzun bir süre kalacak. İstasyonu “M” tekrar sahne arkasında önceki pasajda kalabilir, tarihin yeni yüzleri keşfetmeye gidiyor.

Benzersiz ses çevre :
Atmosferik 13 Ay üssü keşfetmek, “Rama”, onları dinlemeyi unutmayın çok fazla bir şey söylemedi İstasyonu “M” geliyor. P · O · L·L · E N en doğal şekilde geliyor algıladığınız için, insan kulağının aşina sağlayan gerçek zamanlı, stereofonik ses iletim sistemi destekler.

  • Resimler
  • Video
pollen

Pollen (2016) Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*