Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » Now You See Me 2 (2016) 720p [Tr Altyazılı] Torrent İndir

Now You See Me 2 (2016) 720p [Tr Altyazılı] Torrent İndirnow-you-see-me-2-e1458141262573

Açıklama:

İzleyenlerin nefesini kesen ve toplumun hayranlığını kazandıkları Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçmiştir. Atlılar çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır.  J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Jack Wilder ve grubun yeni üyesi Lula ile birlikte, yeni gösterilerini Owen Case’i ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un  da yardımını almışlardır fakat Rhodes’un ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur; ve planlar geri teper. İtibarlarını geri kazanmka isteyen Atlılar kariyerlerinin en zorlu soygunu ile karşı karşıya kalacaklardır…

İlki 2013 yılında seyircisiyle buluşan ve ilüzyon marifetiyle çok başarılı bir soygun/intikam hikayesini konu alan suç gerilimi Sihirbazlar Çetesi’nin devamı olan filmin yönetmenliğini Jon M. Chu üstleniyor. Kadroda ilk filmden J. Daniel Atlas olarak tanıdığımız Jesse Eisenberg’e Mark Ruffalo, Dave Franco, Woody Harrelson, Lizzy Caplan ve Michael Caine eşlik ediyor.

FBI alt ve Robin Hood ile halkın övgü kazandıktan sonra bir yıl tarzı sihirli gözlükler, mahşerin Dört Atlısı teknik patronu etik olmayan uygulamaları açığa umuduyla dönüş bir performans için yeniden su yüzüne. Ufuk hareket onların arkasındaki adam Walter Mabry, henüz en imkansız soygunu kendi içine çekerek Atlı tehdit eden teknoloji dahisi başka hiçbir şey yok. Tek umutları, isimlerini temizlemek için ve tüm arkasındaki beyni ortaya son bir benzeri görülmemiş bir dublör gerçekleştirmek için.

Resimler:

JM4_1472.NEF

screen_shot_now_you_see_me_2_-_official_trailer_ Mark-Ruffalo-in-Now-You-See-Me-2 now_you_see_me_2_jesse_eisenberg-HD

now-you-see-me-2-3-casting

Fragman:

Now You See Me 2 (2016) 720p Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*