Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (2016) Tr Altyazılı [720p] Torrent İndir

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (2016) Tr Altyazılı [720p] Torrent İndirNinja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden (1)

Aksiyon/Macera/Komedi – IMDb 6.2

Özet:

Kaplumbağalar gölgelerde yaşamaya devam ediyor ve hiç kimse Shredder alaşağı eden onlardı bilir. Ve Vernon herkesin aşağı aldı Shredder biri olduğunu düşünüyor. April O’Neill bazı gözetleme yapar ve adlı bir bilim adamı öğrenir, Baxter Stockman Shredder için çalışıyor. Naklediliyor iken onu kırmak için planlıyor. Nisan durdurmak için deneyin ama bunu yapamayan kaplumbağalar söyler. Stockman Shredder teleport çalışır ama bir şekilde başka bir boyutta bulur ve Shredder Dünya’ya uzun zaman önce göndermiş ışınlama cihazı montaj talimatı kim Krang isimli bir kumandan karşılar. Ayrıca taşımacılık yapan iki suçluyu dönüştürmek için, Sabit Kaya ve mutantlar içine Bebop kullandığı bazı mutajen verir Shredder. Ve cihazı bulmak için yola çıktılar. Stockman araştıran, mutajen seçecekti ve Shredder’ın köleler, Ayak Klanı tarafından takip olacağını ise Nisan dönüşümü gördüm. Kimdi kim Casey Jones adında bir adam tarafından kurtarılıyor .

Resimler:

Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden (2) Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden (3)

Fragman:

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden [720p] Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*