Son Yazılar
Anasayfa » Program İndir » NERO 2016 PLATINUM Multilanguage Torrent İndir

NERO 2016 PLATINUM Multilanguage Torrent İndirNERO 2016
Programın Özellikleri;
En çok tercih edilen CD/DVD/Blu-ray yakma yazılımlarından olan Nero, sahip olduğu profesyonel araçlar ile tüm medya dosyalarını kolayca yönetiyor. Her ne kadar CD/DVD yazdırma aracı olarak akıllarda yer etse de Nero, medya dosyalarını yönetmek için yararlanabileceğiniz kapsamlı bir program.
Video, müzik, resim dosyalarını düzenlemek, oynatmak, yönetmek, formatlarını değiştirerek kullandığınız her tür cihaza uygun hale getirmek, CD/DVD/Blu-ray diske kaydetmek programın yapabildiği işlemlerin sadece bir kaçı.

Format Dönüştürme
DVD videolar başta olmak üzere tüm medya formatları, kullanılan cihaza uygun olarak dönüştürülebiliyor. Ya da medya dosyaları DVD için uygun formata dönüşebilir. Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, mobil cihazlar, tablet PC’ler derken bu özellik programın vazgeçilmezi haline geliyor.
Foto Albümler Oluşturun
Fotoğraf albümleri, takvim, kart gibi materyalleri kendi resimlerinizle hazırlamak istiyorsanız Nero ile bunu yapmak çok kolay.

Video Editörü
Programın içerisindeki video editörüyle videolarınızı baştan yaratın. Hazır efektlerle çalışın, videoları kesip birleştirin. Dilerseniz hazır temalarla kısa filmler hazırlayın.

Disk Yazma
Nero’nun asıl uzmanlık alanı olan disk yazma özelliğiyle uzun süre zarar görmeden saklanabilen diskler hazırlayabilirsiniz. CD/DVD/Blu-ray disk yazdırmak için yararlanabileceğiniz en profesyonel yazılım Nero.

Bilgisayara DVD’leri Aktarma
DVD ve Blu-ray disklerde bulunan filmleri program yardımıyla kolayca bilgisayara aktarın ve istediğiniz medya oynatıcıyla çalıştırın. Program disk menülerini koruyarak bilgisayara kopyalayabilir. Bu özellik sadece kopya koruması olmayan DVD’ler için geçerlidir.

Yenilenmiş Ana Menü
Programın Ana Menüsü ve Uygulamalarına: Baslat – Tüm Programlar – Nero – Nero 2016 bölümünden ulaşabilirsiniz.

Nero 2016 Platinum Bazı Özellikleri
Herhangi bir iOS veya Android cihaz üzerine video akışı sağlayabilirsiniz.
Android veya iOS cihazlarınız üzerinde depoladığınız dosyaları direkt olarak bilgisayarınızdan CD/DVD’ye yakabilirsiniz.
“Geotag” özelliği ile fotoğrafların ve videoların konumlarını etiketleyebilirsiniz.
Video içerikleri disklerin formatlarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Zengin font seçenekleri ile videolarınıza Hollywood filmlerine taş çıkartan görsellikte metinler ekleyebilirsiniz.
Nero bulut depolama servisine dilediğiniz yerden ve zamanda erişebilirsiniz
TV üzerinden video yayını yapabilirsiniz Format dönüştürme ve yakma işlemlerini hızlıca ve zahmetsizce tamamlayabilirsiniz
Ve daha pekçok yeni uygulama ve özellikler…

indirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*