Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Misconduct [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndir

Misconduct [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndirFilm, Anthony Hopkins ile güçlü pharma kodaman eğer özel olarak—yapma–X–yapacağım- – Y, kupa kız arkadaşı Emily (Malin Akerman), bir şey ile şiddetli bir kavga Denning olarak başlar. Emily öfkeyle gider ve yakında Denning kırık bir dudak Emily ile bir resim ile bir metin alır. Oops, kaçırılmış, ve yakında Denning Julia Stiles tarafından oynanan bir rehine müzakere uzmanı ile danışmanlık. Yakında Denning küçük değerlerde bir kaç milyon dolar içeren bir çanta ile bir sanat galerisi ve filmin sınırlı dünyada, dışı, herkes otomatik olarak sadece doofy sanat simsarı olduğunu bilen bir adam yumrukluyor koşuyor. “Tamam” ve omuz silkme şimdiye kadar.

Sonra, bir kesim var, ve bir başlık Bir Hafta Önceki okuma “geliyor.” Bu film, Simon Boyes ve aynı zamanda 2012 “Keş geride kaldığını” ve Shintaro Shimosawa yönetmen, aldatılan co sokmak sonra yaptığı ilk yapım olan Adam Mason, bazı “Kin” film ve çeşitli üreten yazılı daha büyük isimleri onun birçok özellikli olaylar nispeten gösterişli bir sıra ile filmi açmak dışında flashback yapılanması bir amaca hizmet etmiyor çünkü TV Serisi önlemek, onun dışarı önce müdahalesi biraz yapıldı, gereken bir şüpheli. “Bir Hafta Önce” kara Josh Duhamel,-büyük bir hukuk firmasında-pole-ukala düşük adamla bir süre kaldık. Sadece ölen yok olur sol olan bir dul için bir gayrimenkul yerleşim kaçtı. o yüzden bu açıkça becerileri var, ama aynı zamanda bilgisayar korsanı en iyi arkadaşı. “Eğer iyi adam kazanırsa hile değil,” Ben bir noktada smirks. Daha sonra film, bir arkadaş, bir tabanca ile Ben Emanet, Eğer polisler seni yakalarsa, önce vururlar sonra soru sor söyler. “ Diyalog aynen böyle küçük taşlar ile doludur. Her neyse, Ben yakında Anthony Hopkins için ayakta gördüğümüz kendi kendine aynı Emily’den çok sayıda Tebliğde alır. Ben eski bir kız arkadaşımdı ve onu patron/erkek onu felaket şekilde feci bir uyuşturucu davası hakkında yalan söylediğini ispat eden e-postalar yasak meyve birkaç çeşit: standart sorun cinsel çeşitlilik ve bir dosya veriyor. Evli Ben Emily ile (ki o sahne şok edici düzmece müzikal bir tema eşliğinde, Federico Jusid tarafından, kendini yersiz 1990 Shannon Whirry erotik bir görüntü olmaz mıydı ama çok bu kullanarak Denning yıkmak için yasadışı bir tavşan beyinli düzeni concocts–bu e-postaları elde edilir) seks yapmayı reddediyor. Ne yanlış gidebilir ki? Ben şirketin patronu için atışını yapar. Al Pacino başkası var, Shannon Whirry ne olursa olsun bölgesel karakter her türlü yoksun olmasına karşın (kesin sonuç) keçi sakalı ve spor (film Louisiana’da ayarlanır) çirkin Güneyli aksanı dağıtma, (de? Bazen merak ediyorum.

Hiç bir şeyleri karıştırmayı, anlatı-bilge, Ben’in eşi, Charlotte (Alice Eve) hala biraz daha önce doğmamış bir çocuğun kaybından sonra acı meşgul bir hemşire, ve rastgele tehditkar değil zaman israf bir hastalıktan muzdarip kendisi Asyalı adam sürme gizemli, motosiklet, gibi, filmin cast çeyrek. Charlotte Eve canlandırdığı nihai niyetini merak bile kararlılığını takdir etmek gerek o kadar unyieldingly şizofren oldu. Byung-hun Lee nedenini anlamak için süper-sert çok dikkat etmem gerekiyor, ancak filmin sonunda kredi Muhasebeci oynuyor “” kabul edilir. Böyle düzensiz ve desultory bir karışıklık görevi Kötüye kullanma. “ Film, coda, oldukça ünlü L. Scott Turow bir roman konu noktası alır ve seyirci bu “twist tarafından alınması beklenen,” bunu görecek kadar şanssız olabilir başkası için konuşamam, ama artık aşağılanmak için enerji topladım kendimi.

  • Resimler
  • Fragman

Misconduct

 

Misconduct [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*