Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Torrent İndir

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Torrent İndirmetal-gear

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain v1.0.7.1/v1.10 + All DLCs + Multiplayer

Açıklama:

Konami Digital Entertainment ileri son bölüm, METAL GEAR SOLİD V: Phantom Pain ile ‘METAL GEAR SOLİD V Experience’ devam ediyor. Fox Engine, MGSV tarafından desteklenmektedir kesme ile franchise için yeni bir çağ teknoloji girilmişken: Hayalet Ağrı açık dünya görevleri yerine getirmek için taktik özgürlük sunulan oyuncular birinci sınıf bir oyun deneyimi sağlayacaktır.

Dokuz yıl MGSV olaylardan sonra: Anne Tabanı YERE SIFIR ve sonbahar, bir Yılan.k.bir. Büyük Patron, dokuz yıllık bir komadan uyanır. Yıl 1984. Soğuk Savaş nükleer silahların küresel bir kriz şeklinde devam eden zemin olarak hizmet vermektedir. İntikam tarafından yönlendirilen, Yılan gölge grup, VEB peşinde savaş için yeni özel ordu ve döner kurar.

METAL GEAR SOLİD takım gelişmeler  bu savaş ve kısır döngüsü meşgul olanlar kaynaklanan zulümleri psikolojisi gibi olgun temalar keşfetmeye devam ediyor. Onun açık dünya tasarım, foto-gerçekçi görsel sadakat ve özelliği yılın en çok beklenen oyunlarından biri zengin oyun tasarımı, MGSV: Phantom Ağrı sinematik hikaye anlatımı, ağır temalar ve sürükleyici bir taktik oyun için oyun sektöründe işaretlerinden biri olarak iz bırakacaktır.

Resimler:metal-gear_4 metal-gear_3 metal-gear_2 metal-gear_1

Video:

Torrent dosyasını indirmek için tıklayınız!Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*