Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Mad Max Pc Torrent İndir

Mad Max Pc Torrent İndirMad Max Pc

Mad Max, bir vahşi, yalnız bir savaşçı hayatta kalmanın anahtarı nerede post-apokaliptik bir dünyada – bir araç haline geldi. Bu dünya tehlikelerle dolu, eylem üçüncü bir kişinin yer alır. Wasteland içinde hayatta kalmak için, araba ve haydut çetelerine karşı melee savaşlarda yer alarak mücadele etmek zorundayız. Çılgınlığı geride bırakıp efsanevi teselli bulmak için Max – boyun eğmez kahraman ve umutsuz savaşçı, istediği tek şey “Sessiz Düz.” Oyuncular ile birçok hain misyonlar daha derin ve daha derin hatasız ve kusursuz bir savaş makinesi ..bina stokları ve malzeme arayışı içinde çorak uçsuz bucaksız sınırları keşfetmek gidecek.

– İşsiz olmanın ne anlama geldiğini bir Mad Max – Madencilik ve daha iyi teçhizat ve silah da ayakta kalabilmek için savaş nereye beceri lazım yakın dövüş ve menzilli olarak düşünme yeteneği taktik.
– Dikkat et, çöl sinsi, burada hayatta kalmak için zor. Sana karşı ve zor Arazi yapısı ve sert iklimi ve ağır silahlı yağmacılar çetesi. Dünyanın en büyük tehlikeler her fırsatta pusuda çokluk içinde.
– Tabii, herhangi bir keşif ve uygun teçhizat, silah ve taşıma geliştirmek için kullanılacaktır. Raıd barınak düşman hizipler, değerli kaynak elde etmeniz mümkün olacaktır.
– Yenilmez bir araba, her türlü silahı ile asılı sürüş olur. Gerçekçi fizik özelliği, hiçbir savaş önceki bir benzer görünmez.
– Hayalinizdeki araba – düşünmek, ayarlamak, tekerlekli kalelerine geliştirmek Ober. Motor, silah ve zırh donatmak için ruhun bedeni seçin. Sadece yetenekli hayatta kalmak mümkün olacak.

Mad Max Pc_1 Mad Max Pc_2 Mad Max Pc_3

indirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*