Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » Kung Fu Panda 3 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndir

Kung Fu Panda 3 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndirEtkili ilk ve ikinci filmi çekicilik ve kalp kaybetmeden gelişmeye yapmak için nasıl “Kung Fu Panda” serisinin tüm zamanların en başarılı olmasının bir nedeni var, ve sağlam bir hikayeyi ileri taşımak için, aynı karakterler bile geride yazarlar ve yaratıcı yeteneklerini biliyor çünkü sebebi olduğuna inanmak isterim.

3 KUNG FU PANDA, yeni öğretmen, sadece ihtiyacı olduğu anda onların Köyü kaydeden ejderha savaşçısı olma daha rahat hissettiği için tabii ki Po işlemek mümkün değildir, bunu bir sorumluluk olarak Usta Şifu atar Po. Ama o şey, bir kez daha rahat hissettim ve mümkün olan her şeyi, daha sonra büyüme için herhangi bir odaya kapatın sadece. Ama bir öğretmen olarak Po’nun sadece yeni bir meydan okuma değil. Ailesi ile Po bağlanır kadar sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyoruz, ikinci filmin sonunda alay edildi. Po-panda babası görünür kaybetti, sadece doğaüstü kötü Kai gibi, ruhlar aleminden uzun, ölümlü dünyaya geri döner ve intikam yemini aldı. Her film Po ulaşmak gereken belirli bir kung fu stili ya da bir amacı var ve bu aynı zamanda bir panda olmanın ne demek olduğunu bilmek öğrenirken Chi master yaptı.

3 Kung Fu Panda” bu ay yayınlanan, Ocak korkunç filmler çöplüğü olduğunu biliyorsun çünkü “ilk başta endişelerim vardı. Bu aslında, bu büyük olasılıkla sadece büyük bir film olduğu için bu ay, insanlar 3 “Kung Fu Panda” çünkü dönecek her şey onları hayal kırıklığına uğratacaktır stüdyo kısmında akıllı bir hareket olabilir ama şimdi görüyorum.

Sadece ilk ve ikinci film gibi, KUNG FU PANDA 3 animasyon keskin ve güzel. Aksiyon sahneleri eğlenceli ve eğlenceli, ve-su durum kahraman Po bizim bütün bu Panda köy ve orada bir şeyler yapıyorlar onlar için yeni bir şey çünkü. bir balık biraz Her üç film boyunca yüzük gerçek sonuçta ne olduğu kişi ile olmak üzere Po yolculuğu anlamına geliyor. Po için kök neden insanların şüphelere rağmen kaderini kabul etti, geçmişin gitmesine izin verdi ve iç huzuru buldu, ve şimdi test etmek için bir kez daha koydu, kendine olan güvenini bir kez daha denedi ve yine underdog onu görecek. “Kung Fu Panda” film sadakatle yazılmış bir hikaye de Pixar kılavuzu — inkar edilemez önemi-izleyen ve bunun üzerine, 3 KUNG FU PANDA hiç cephane dışında duygusal hissediyorum almak için çalışır ve hikaye ve karakterlerin sunulduğu bir şekilde bitti çünkü çok zor çalışıyorum olmadan yapıyorlar, duygusal sahneler, mantıklı, her zaman derim ki; direk kalbe giden bir ilham kaynağı olmayı amaçlamaktadır. 3 KUNG FU PANDA tek kelimeyle harika! Eğer düşünürseniz ve o kadar soğuk ki, bu her film ile daha sağlam olur animasyon aile film franchise olduğunu, ve bu çok nadirdir.

  • Fragman
  • Resimler

149a56 243458 494461 3edf8b

Kung Fu Panda 3 Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*