Son Yazılar
Anasayfa » Tanıtım Yazısı » KALİTELİ SERVİS İÇİN DOĞRU ADRES

KALİTELİ SERVİS İÇİN DOĞRU ADRESGöztepe Arçelik Servisi
0216 471 59 56
Ataşehir Arçelik servisi firmamız kurumsal hizmet temelinde müşteri memnuniyetine dayalı köklü bir beyaz eşya şirketidir. İşletmemiz teknik itibari ile sürekli değişim arz eden noktaları yapısına dahil ederek kendini sürekli olarak geliştirerek daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Müşterileri elimizden geldiği kadar memnun etme çabası ile belirli sınırlamalar yerine gün geçtikte daha fazla ilerleme kat ederek elimizden gelenin en iyisi yapmayı çalışmaktayız. Sizler için İstanbul ilinde en kaliteli hizmeti sunan başlıca şirketlerden olan Göztepe Arçelik servisi firmamız tecrübeli, işinde uzman personellerimiz ile yalnız mesai saatlerinde değil, mesai saatleri dışında da sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetten ötürü firmamız beklentilere cevap verebilecek kapasitede bir kuruluştur.
Firmamız beyaz eşyalarınızın bakımını, montajını, tamirini itina ile yapmaktadır. Ürünleriniz ile ilgili işlemleriniz için yapmanız gereken yegâne işlem bizlerle iletişime geçmektedir. Cihazlarına büyük bir hassasiyet ile yaklaşacak olan personellerimiz sizlere adeta yeni alınmış bir ürün teslim edecektir. Özel çağrı merkezlerimizden ve internet sitemiz üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde gezici bir ekibimiz bulunması itibari ile çalışanlarımız kısa bir süre içinde adreslerinize intikal edecektir. Acıbadem Arçelik servisi firmamız zamanın sizler için kıymetini göz önünde bulundurmakta olması itibari ile tüm işlemleri de kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmektedir. Ürün işlemlerinin uzun zaman dilimlerinde halledilmesi icap ediyorsa firmamız sizleri meşgul etmeden ürünün işlemlerini atölyede yaparak mümkün olduğu kadar kısa bir zaman içerisinde sizlere iade edecektir.
Ayrıca firmamız geniş bir ürün yelpazesine sahip olması itibari ile dilediğiniz her türlü beyaz eşyanın alımını kolaylıkla yapmanıza olanak tanımaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle yüksek fiyatlar içermemekte olup tamamı ile sizlerin beklentilerine göre dizayn edilmiştir. Küçükbakkalköy Arçelik servisi firmamız gerek ürün kalitesi gerek gösterdiği üstün hizmet itibari ile Avrupa standartlarında bir kuruluş olduğunu ispatlamış vaziyettedir. Sizlerde hemen firmamız ile iletişime geçerek beyaz eşyalar ile ilgili tüm işlemlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz. Sizlere sunacağı kolaylıklar ve üstün hizmetler ile işletmemiz kaliteli bir kuruluş olduğunu sizlere kısa bir sürede kanıtlayacaktır.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*