Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Ip Man 3 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndir

Ip Man 3 (720p) Tr Altyazılı Torrent İndirip man 3

“Yip Man, Wing Chun Grandmaster destan 3 Ip Man”, son bölümde Donnie Yen ve dövüş koreografı Yuen Woo-Ping dönüş. 2008 yılında başlayan “Ip Man” serisi, kısmen tarih dersi, kısmen efsanesi bina, Yen sayısız kötü adamları yenmek için zorlu becerilerini uygulamak. Mike Tyson bu tur bizim kahraman kendine düşman, biraz renk-kör dublör döküm. Tyson prime gayrimenkul kapalı yerel bir okul korkutmak için Wing Chun dövüş haydutlar ordusu etmesini ister kötü kara bir geliştirici oynar. Saygın Ip Man okul savunmak ve oğlunun eğitimi korumak için üzerine denir. 3 tabii ki, ama “Ip Man” Mucho kargaşa gelişir, ayrıca Ip Usta-Lynn Hung sing () ve eşi, Cheung Wing arasında duygusal Romantik tatlılık hoş geldiniz anlarda gizlice.

Gerçek Usta Yip Man de Bruce Lee’nin hocası olduğu için bilinir. Yani “3 Ip Man” 1959’da başlar, Lee Ip Man etkileyici hünerlerini gösterecek. Bu kısa sırayla, Kwok-Kwan Chan güzel Lee’nin özünü yakalar. Grandmaster Lee sigara ve su atar gibi, yönetmen Wilson Yip fan memnun edecek gusto ile cansız nesne katliam vuruyor. Ip Man saldırganların veya Tyson tek kişilik yıkım ekibi / horde standart alarak olup olmadığını Yip Yuen Woo-Ping’in mücadele dizileri çekim için benzer bir yaklaşım getiriyor.

Bugüne kadar bana Tyson performansına gölge atmak. Birkaç sahne onun korkutucu, bu film PG-13 rating kazanır Yen ve Kanton küfür söyler ile 3 tatmin edici dakikalık bir gümbürtü yürütür. İşte bu seriye yeni fanlar getirmek için çalışıyor, ama dolaylı olarak, Usta Yip en ünlü öğrencisi filmin hatırlatma küçük bir rol oynar. Ünlü Amerikan spor bir efsane ve filmin en dramatik arsa geliştirme ile hem Ip Man dövüş sahnesi Ölüm Lee’nin “Game” anıları hatırlatmak. Onur ve dövüş sanatları disiplinleri kucaklayan bir dizi sonuçlandırır, hatta çağdaşları ve halefleri Lee, 3 “Ip Man” musallat.

Tyson arazi kapma ile ilgili değil, Master Ip Chun grandmaster Kanat tahtı için bir rakip ile uğraşmak zorunda. Tyson eğlence ve para için savaşıyor, (Zhang Jin) çekçek sürücüsü Cheng Tin-Chi, Wing Chun için yarışan bir okul açma planları. Cheng Tin-Chi bağlılıkları zayıf; gayrimenkul düzeninin iki tarafı da idare etmek, Tyson için çalışan ama asla Tyson ordularını Ip Man daha iyi görünür kahramanlık göstermek için başarısız gibi görünüyor. İki genç oğulları arasında erken bir kavga yetişkinler arasındaki bir savaşı anlatıyor. Maç bekliyoruz, ancak gibi gelişmez.

Ayrıca beklenmedik Cheung Wing-sing ani kanser teşhisi. “Creed” sonra, bu gerçek hayat kıvırdın aşinalık ile biraz acı, ama Yen ve Asılı bir Tüm seriyi yayılan tatlı, Romantik ve kimya ile iş yapmak. “3 Ip Man” trajedi onların acı tatlı notlar ön planda oynamak için izin verir, çift ilişkilerini derinliğini açığa sahneleri için eylem durdurma. Ip usta Düşmanlar sallayan kutup onlarca almak mümkün olabilir, ama direnci onun karısı ona bakar güzel bir şekilde boy ölçüşemez. “3 Ip Man” iklimsel savaş aşamaları, filmin sahneye seyirci için güvence ekstra bir tedbir olarak sing Cheung Wing çalışır.

Seyirci tüm bu duygu ile sabırsızdır olsun diye, “3 Ip Man” bir adam kaçırma sunar, kundaklama, kötü İngilizce karşılığı erkeklere bıçak, direkleri, yumruk ve ayak ile dış etkilere ve onların savaş zorlanarak etmeye kararlı. Tyson alt taslak kolayca çıkarılmış olabilir, ama en gereksiz hatta, hala eğlence değer sağlar. Wing Chun gerçek temsilcisi için savaş yarışmacılar birbirleri için karşılıklı saygı kendini gösteren bir ağırbaşlılık ile tedavi edilir.

“Ip Man” serisi sadık hayranları bir lejyon var, birçoğu (227 sayı) ımDB top 250 içine orijinal “Ip Man” oy kullandı. Eğer bu gerçekten son bölümde ise, duyurulduğu gibi, bu fanlar daha çok tatmin olmalıdır. Filmin son montaj onlardan da bir kaç gözyaşı sıkmak bile olabilir. “Beklediğiniz 3 Ip Man” çok güzel, ama iç gözlem zafer ama bir anda biter bir aksiyon filmi hakkında özel bir şey var. Yalnız bu iyi niyet bir sürü alıyor.

  • Fragman
  • Resimler

2d751c 3b9729 18fd7a 62777b

Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*