Son Yazılar
Anasayfa » Film İzle

Film İzle

Süper Adam Bacanak İzle

Süper Adam Bacanak Filmi 1979 Yılında Çekilmiştir

Devamını Oku »

John Wick 2 (2017) Türkçe Dublaj HD izle

  Bir borcun ödenmesi için yeryüzündeki cezaevine döndükten sonra John Wick, hayatına büyük bir lütuftan geçtiğini keşfeder.

Devamını Oku »

Körebe HD İzle

Devamını Oku »

Total Romance HD İzle

Devamını Oku »

Hızlı Öfkeli 8 (2017) Türkce Dublaj HD İzle

Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom’u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, ...

Devamını Oku »

Sandy Wexler (2017) Türkçe Dublaj HD İzle

Hikaye 1990’lı yıllarda geçmektedir. Sandy Wexler şansız bir yetenek avcısıdır, birtürlü doğru kişiyi bulup işinde ilerleme gösterememiştir. Birgün parkta amaçsızca gezerken, Courtney Clarke isimli kadının sesinden çok etkilenir ve onu yıldız yapmak için ikna eder. İkili gerçektende başarılı olup şöhret basamaklarını hızla tırmanırlar. Uzun zamandır Clarke’e olan aşkını gizleyen Sandy artık gemileri yakmaya karar verir.

Devamını Oku »

Aftermath (2017) Türkçe Altyazı HD İzle

Gerçek olaydan beyazperdeya uyarlanmıştır. 2002 de gerçekleşen iki uçağın çarpışmasıyla sonuçlanan kaza ve sonrası yaşananlar… Kazada eşini ve kızını kaybeden acılı bir baba, bu olayın sorumlularını aramaktadır… Ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger’in başrolünde oynadığı Afetmath, 13nisan 2017 tarihinde dram gerilim türünde izleyiciyle buluşmuştur. indirmoruk Aftermath 2017 izle filmini türkçe altyazılı 1080p hd sunar.

Devamını Oku »

Blood Sand And Gold (2017) Türkçe Altyazı HD İzle

Sahra Çölü’ndeki Sir Francis Drake’nin hazinesi kayıptır ve dünya çapında aranmaktadır. Hazinenin kötü kişilerin eline geçmesini engellemek isteyen bir arkeolog ile eski bir mahkum, hazinenin peşine düşerler ve macera başlar… indirmoruk Blood, Sand and Gold tr altyazılı izle filmini 1080p hd sunar iyi seyirler.

Devamını Oku »