Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Fallout 4 Torrent İndir

Fallout 4 Torrent İndirBethesda Game Studios, yaratıcıları popüler oyun Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim, davet ediyor seni, yine de Fallout 4en iddialı oyun yeni nesil açık dünya. – Barınağın tek kurtulan 111, dünya nükleer savaş tarafından harap kalmış. Hayatta kalmak için savaşıyorsun her an, her çözüm son olabilir. Ama çöllerinden kaderi değişir. Eve hoş geldin.

Oyun Özellikleri 

İstediğin her şeyi yapabilirsin

– Büyük bir açık dünya, yerler, karakterler ve görevler yüzlerce sunuyor. Çeşitli gruplar ile ittifaklar yapmak veya tüm ellerini tek başına her şeyi elde etmek. ÖZEL karakterler yardımı ile istediğiniz kim olabilir özellikleri yüzlerce Seçim ve bir kahramanı – büyüleyici müzakereci güç zırhlı bir asker oluşturun.

Fallout dünya grafik ve modern bir motor, yeni nesil için hayat sayesinde geliyor. Yanmış orman kalıntıları Commonwealth Bostoninandırıcı oynadı ve çarpıcı detayları ile.

Yoğun savaşlar birinci veya üçüncü kişi olabilir yavaş yeni sistem adım adım amaçlayanVault-Tec” (VATS), hangi seçmenize olanak verir yöntemi saldırı ve zevk sinematik sahneler katliam.

Toplamak ve binlerce ürün oluşturmak gelişmiş üretim sistemleri kullanarak geliştirmek. Silah, zırh, kimyasallar ve gıda – listenin başına, o zaman bütün yerleşim oluşturmak ve geliştirmek mümkün olacak.

  • Resimler
  • Sistem Gereksinimleri
  • Video
Fallout 4

Minimum

Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli)

Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz

8 GB RAM

30 GB HDD alanı

NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB

Önerilen

Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli)

Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz

8 GB RAM

30 GB HDD alanı

NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB

Fallout 4 Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*