Son Yazılar
Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Deadpool İzle

Deadpool İzleSinema dünyasında büyük bir çığır yaratan ve ABD’den çıkmış olmasına rağmen tüm dünyayı etkisi altına alan Marvel serüvenlerine bir yenisi daha ekleniyor. Marvel macerası devam ediyor ve yeni serüvende karşımıza müthiş bir sinema eseri geliyor. Bu gelen yeni sinema eseri sayesinde yeni bir Marvel macerası ve hayran kitlesine de ev sahipliği yapmış olacaksınız. Marvel macerası Şubat ayında yeniden kendisini göstermeye başlayacak. Bu sefer ki sinema yapıtının adı Deadpool olacak. Bu ad ile sinema eseri olarak karşımıza gelen olan film sayesinde hem aksiyon hem macera, hem de komedinin odak noktasını aydınlatan bir sinema eseri seyrettiğinizin farkına vararak son derece doğru tercih yaptığınızın farkına varacaksınız.
Türkiye’de de gösterime girecek olan bu Marvel macerasının yaz aylarında ilk fragmanı gelmişti. Tarihler Ağustos ayını gösterdiğinde Marvel macerası olan Deadpool sinema eseri bir fragman ile seyretmek isteyenler için yeni bir heyecan olarak karşımıza çıktı. Bu nedenle de Deadpool sinema eserini seyretmek isterseniz fragmanını da seyretmeye başlayarak eser hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çıkan bu fragman Türkçe alt yazılı olan ilk fragman oldu. 2015 yılının Ağustos ayında gösterime girerek fragmanını da fazla oranda seyrettirmeyi başaran sinema yapıtı Deadpool muhteşem şekilde gelecek gibi duruyor. Bu nedenle de eser hakkında bilgi edinmek için fragmanını Deadpool izleyecek biri olarak seyretmenizde fayda var.
Bu sinema eseri çok fazla ilgi görüyor. Daha şimdiden yoğun bir ilgi seline tutulan Deadpool sinema eserinin başrol oyuncusu olarak karşımıza Ryan Reynolds çıkıyor. Ryan Reynolds eserin başrolünde olmasının yanı sıra gerçek kimliği ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Reynolds’un en önemli özelliği Marvel Cornics sektörünün anti kahramanı lakabına sahip olması ve bu lakabı da hakkıyla yaşatmasıdır. Son derece başarılı olacağı düşünülen sinema eseri Tim Miller tarafından yönetiliyor. Bu sinema yapıtının bir diğer özelliği de Tim Miller’ın ilk uzun metraja sahip olan bir filmi olmasından kaynaklanmaktadır. Tim Miller ilk ancak; oldukça başarılı bu eseri ile Türk seyircilere de Deadpool Türkçe dublaj izleme imkanı veriyor.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*