Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » Concussion (2015) 720p [Türkçe Altyazılı] Torrent İndir

Concussion (2015) 720p [Türkçe Altyazılı] Torrent İndirconcussion

720p

Yönetmen Peter Landesman Amerikan futboluna dair bir dram filmiyle karşımıza çıkıyor. Amerikan Futbolu oyuncularının yaşadıkları ciddi sakatlanmaların, kritik seviyedeki kafa yaralanmalarının ve travmalarının, yaşam boyu sakat bırakan beyin sakatlıklarının trajik boyutunu perdeye taşımayı hedefleyen Landesman, bir dergi haberinden yola çıkarak oluşturduğu öyküde, bu türden hasarların tekrarlanmasının, oyuncular ve onların yaşamlarını nasıl etkilediğini vurguluyor. Başrolde Will Smith’i izleyeceğimiz filmde ünlü aktöre Alec Baldwin, David Morse, Luke Wilson gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Lise beyin sarsıntısı üzerinde oynama kalan biriyim. Sonunda hayatımda bir sürü olumlu etkiler aile ile oynamayı bırak. Teksas futbol, “Amerikan Rüyası” oynayarak büyüdüm. 2000 ve yarıda futbol oynamaya Son Futbol sarsıntı aldı. Troy Aikman hakkında ilgili sarsıntı ve herkesin iyi olduğunu düşündüm bu kez konuştuk sadece biri. Ben bu film işini iyi yapıyor hakkında konuşmazlar ne ölen ya da sonuç sonrası sendromu nedeniyle şiddetli yıkıcı davranış olduğunu bütün oyuncular da işaret ediyor. Filmin bitmesi için harcanan milyonlarca dolar olacak, çünkü bu bir film 10 puan. Futbol çocuklar için neler yapabileceğini anlamak Amerika’da her ebeveyn için önemlidir. Onların futbol mükemmel bir spor ama bu ciddi hayati sonuçları olabilir.

Futbol 2000 yıl sonra Roma Gladyatörler de bir zamanlar olduğumuz gibi baktı olacak.

Futbol benim deneyim ile büyürken her dakikasından keyif aldım. Ama gerçek bu spor beyinlerimiz neden ezici etkileri vardır.

Bir kere bu, beyin hasarı vücudun dışından görülebilir Eğer hala futbolun bir spor olsaydı birşey olmazdı, o bile bana söyledi. Kimse bir şey demiyor neden ancak, değil.

Çok film destekliyorum ve Sony bu spor sağlık etkileri genç çocuklar ve yetişkinler nasıl insanlara göstermek için özgürlük aldı (sadece sigara nfl sözleşme) Resimler çok memnunum.

Umarım gerçek hayattaki inceleme keyfini çıkarın. Hayatta olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Hayat daha sonra “Amerikan Rüyası” sence bu insanlarla çevrili olduğum için şanslı. Allah Razı Olsun

d

1

Concussion (2015) 720p [Türkçe Altyazılı] Torrent İndir


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*