Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Command & Conquer: Generals Torrent İndir

Command & Conquer: Generals Torrent İndirCommand & Conquer: Generals , Command & Conquer Serisinden bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Microsoft Windows için Şubat 2003’te Mac OS için de 2004’te EA Games tarafından piyasaya sürüldü. Command & Conquer: Generals – Zero Hour adlı bir genişleme paketi de Windows için 2003’te Mac OS için 2005 yılında piyasaya sürüldü.

Yakın gelecekte ABD ve Çin Generalleri,Orta Doğuda kurulan bir terör örgütü olan Küresel Özgürlük Ordusu (GLA)’na karşı mücadele etmektedir. Oyuncu üç tarafı da kontrol edebilir. Üç harekat toplam 7’şer görev içerir. Hikâye ilk önce Çin, GLA ve son olarak ABD’de devam eder.

USA (Amerika Birleşik Devletleri)

Yüksek mâliyet ve yüksek teknoloji kullanan Amerika’nın tek istediği bütün dünyaya hakim olmak ve bütün müslümanları öldürmektir.Ve ortadoğuyu kangölüne çevirmiştir. Artık karşılarında onlardan daha cesur taktikler kullanan bir düşmanları vardır.(el-kaide, hamas, hizbullah v.b)

GLA (Küresel Özgürlük Ordusu)

Orta doğuda kurulan bir terör birliğidir. Tek amacı Amerika’dan intikamını almaktır. Fakat Çin, Amerika’ya yardım etmeye başlayınca Çin’e de saldırmaya başlamıştır. GLA, aynı zamanda Arap-Afgan bir örgüttür.

PRC (Çin Halk Cumhuriyeti)

Bu ülke, dünyayı kapitalizm ve islamizmden kurtarıp komünistler birliğini kurmak için düşmanlarına karşı cesur tanklarını ve askerlerini kullanır. Kara kuvvetleri ağırlıklı bir ordudur. Çinlilerde bir Horde Effect olayi vardır. Olabildiğince çok insan gücü kullanan Çin’in üniteleri bir arada saldırıda bulundukları zaman birbirlerinin yaninda oldukları sürece firepower, defense gibi özellikleri artar, güçlenirler. Eğer sürüden ayrilirlarsa gucleri azalir, belli bir minimuma düşer.

Command & Conquer Generals

Dosya Boyutu: 1.45 Gb

Not: Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin ve sağ üst kısımdan Reklamı Geç butonuna tıklayın.

Torrent-İndirBir yorum

  1. Selamlar, yıllar geçmiş konuyu hortlatıyorum 😀 Şu oyunu ölene kadar oynucam yaa çocukluğumuzu hatırlatıyor..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*