Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Command & Conquer 4 Tiberian Twilight Torrent İndir

Command & Conquer 4 Tiberian Twilight Torrent İndirCommand and Conquer 4: Tiberian Twilight, Command and Conquer 3: Tiberium Wars ile Command and Conquer 3: Kane’s Wrath’ın devam ve Tiberium Evreni ile ilgili çıkan son gerçek zamanlı strateji, oyunudur. 16 Mart 2010 yılında çıkmıştır.

Oyunun Hikayesi

2062 yılında Dünya Tiberium yüzünden kirlenmiş ve kullanılmaz hale gelmiş bölge sayısı kritik seviyelere ulaşmıştır ve GDI’ın daha öncelerde işe yarayan teknolojisi artık çökmüş durumdadır. Dünya’yı ve insanoğlunu bekleyen tehlike çok büyüktür, hatta Kane için bile inkâr edilemeyecek derecededir. Kane, 27 Temmuzda Manchester’da GDI Liderleri ile buluşur ve her iki taraf için de tartışmaya açık bir iş birliği önerir. Tacitus’u koz olarak gösteren Kane, Tiberium Kontrol Ağlarını kullanarak Tiberium’u kontrol edebilecektir. Durum GDI’ın bu teklifi kabul etmemesi için çok kötüydü ve her iki taraf için de kolay olmayan bir ittifakın başlangıcıydı.

Tiberium Kontrol Ağları’nın başarılı bir şekilde restorasyonundan 15 yıl sonra tüm Dünya krizden kurtulmuştu ve Nod ile GDI arasındaki zorunlu ittifak bozulmuştu, ki bu da Dördüncü Tiberium Savaşı’nın başlangıcına denk gelmekteydi.

Command & Conquer 4 Tiberian Twilight Torrent İndir

Dosya Boyutu: 7.54 Gb

Not: Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin ve sağ üst kısımdan Reklamı Geç butonuna tıklayın.

Torrent-İndir3 yorum

  1. bunun rar şifresi nedir?

  2. Emirhan BÜLBÜL

    Yok.

  3. rar şifresi falan yok dimi ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*