Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Call of Juarez Gunslinger Torrent İndir

Call of Juarez Gunslinger Torrent İndirOyun Hakkında
YAŞAYAN EN ÖLÜMCÜL SİLAHŞORLARA KARŞI DURABİLİR MİSİN?
Altın madeninin tozundan, içki barının kirine kadar Call of Juarez Gunslinger, Vahşi Batı öykülerine gerçek bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Batı’nın en ünlü kanun kaçaklarının izindeki acımasız bir kelle avcısının destansı ve şiddet dolu yolculuğunu yaşayın. İnsan ve efsane arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran bu macera, Eski Batı’nın en büyük efsanelerinin arkasındaki konuşulmamış gerçekleri anlatıyor.

Öne Çıkan Özellikler
Efsanevi kanun kaçaklarıyla tanışın: Billy the Kid, Pat Garrett, Jesse James… Batı’nın en ünlü silahşorlarıyla yüzleşin ve efsanelerin arkasındaki bilinmeyen öyküleri yaşayın.
Kanunsuz diyarlarda dolaşın: Eski Batı’nın vahşi diyarlarında iz sürün ve şaşkınlık veren Vahşi Batı arka planında destansı bir maceraya tanık olun.
Kendi kanununuzu koyun: Bacağınıza bağlı silah askısıyla, tamamı silah savaşlarıyla geçen bir yolculukta acımasız bir kelle avcısına dönüşün.
Ölümcül çatışmalardan sağ çıkın: Tabanca kullanma sanatını, tüfekle ateş etmeyi, mermilerden kaçmayı ve ölümcül kombinasyonlar yapmayı iyice öğrenip, düşmanlarınızı saniyeler içerisinde alt edin.
Batı’nın en iyisi olun: Geliştirmek istediğiniz belirli çatışma yeteneklerini seçin ve Batı’nın en iyi silahşoru olmak için yeni atış yetenekleri edinin.

Sistem-Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP SP3, Vista SP2
İşlemci 2 GHz Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon 64 X2
RAM 2 GB
Ekran Kartı DirectX 10 uyumlu ekran kartı
Sabit Disk Alanı 4 GB
DirectX DirectX 9.0c
Ses Windows uyumlu ses kartı
Kumanda desteği Evet (X360 PC oyun kumandası uyumlu)

Resimler

Call of Juarez 2 Call of Juarez gunslinger Call of Juarez

 

Torrent-İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*