Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Call Of Duty Black Ops III Torrent İndir

Call Of Duty Black Ops III Torrent İndirbe00ed3b-cd3c-4852-9dff-2f1639cfa093

Bu Oyun Hakkında
Black Ops III: Treyarch, Duty® tarihin Call iki en çok oynanan oyunların geliştiricisi, Duty® Call of döndürür. Gelişme üç yıl ilk kez, saygı, ödüllü stüdyo eleştirmenlerce beğenilen Black Ops serisinin yeni nesil donanım için ilk başlık yarattı. Black Ops 3, Black Ops askerin yeni bir cins ortaya ve çizgiler bir dünyada, kendi insanlık ve biz önde kalmak için oluşturulan teknoloji arasındaki bulanık bir karanlık, bükülmüş gelecek üstün askeri: Call of Duty hoşgeldiniz robotik savaş tanımlar.

Duty Call of: Hiç Duty derin ve en iddialı Call hayranlarını sağlayan Kampanya, Multiplayer ve Zombies: Black Ops 3 üç benzersiz oyun modu birleştirir. Kampanya Online kadar 4 oyuncu ile çalınabilir bir co-op oyun olarak ya da yalnız sinema heyecan yolculuğu olarak dizayn edilmiştir. Multiplayer yeni yollar franchising en derin, en ödüllendirici ve bugüne kadar en ilgi çekici, savaş için, rütbe, özelleştirme ve dişli olacak. Ve Zombiler kendi özel anlatı ile bir all-new akıllara durgunluk deneyimi sunuyor. Call of Duty: Black Ops 3 online tamamen çalınabilir, ilk kez sunduğu her biri kendi benzersiz bir oyuncu XP ve ilerleme sistemleri vardır. Çene bırakarak ortamlarda daha önce hiç tecrübe silah ve yetenekleri, ve yeni, geliştirilmiş sıvı hareket sisteminin tanıtımı da dahil olmak üzere yenilik görülmemiş bir düzeye başlık ushers. Tüm bu kenar aydınlatma sistemleri kesme, Görev hayranları standartları Çağrı övgü alan dizi beklediği yeniden tanımlamak ve yeni AI ve animasyon sistemleri ve grafikler dahil olmak üzere özel, bu başlık için hazırlanmış ileri teknoloji ile hayat buluyor görsel efektler.
SİYAH OPS YENİ BİR ERA TANITIMI:
Call of Duty: Black Ops 3 biyo-teknoloji Black Ops askerin yeni bir tür etkin bir geleceğe oyuncularını dağıtır. Oyuncular artık her zaman açık ve her zaman istihbarat şebekesi ve savaş sırasında onların diğer operatörler bağlıdır. Her zamankinden daha bölünmüş bir dünyada, bu elit kadro güçlü ve akıllı hızlı mücadele onların savaş yeteneklerini gelişmiş var erkekler ve kadınlar, oluşur. Her asker zor kararlar ve bu ilgi çekici, cesur anlatı karanlık yerleri ziyaret etmek vardır.
BT ÖNCE hiçbir şeye benzemeyen GÖREV KAMPANYASI BİR ÇAĞRI:
Treyarch aynı savaş test ağ altyapısı ve dünya standartlarında Multiplayer ve Zombiler oyun modları destekleyen sosyal sistemler kullanılarak, çevrimiçi en fazla dört oyuncu ile işbirliği oynatabilen bir kampanya sunarak Duty sosyal oyun deneyimi Çağrı yükseltir. Için tasarlanan co-op ve yeniden oynanabilirlik, oyuncular karşılaşırsanız Call of Duty teslim yanı sıra oyuncuların farklı bir strateji ile her oyun yaklaşmasına izin için tasarlanmış yeni açık alan arena tarzı oyun öğeleri bilinen tüm epik sinema oyun anları Zaman onlar oynarlar. Ve şimdi, her oyuncu tamamen özelleştirilebilir: silah ve loadouts, beceri ve kıyafetler için tam ilerleme sistemi ve sürekli gelişen bir kampanya deneyimi sağlayan, başarıları göstermek için kişiselleştirilmiş bir cephaneliği tüm.
Bir LEVELED-UP multiplayer için HAZIRLAMA:
Black Ops 3 ile Treyarch, kombinasyonları bir sürü içinde, kontrollü itme atlar slaytlar ve mantolama yeteneklerini kullanarak, oyuncular akıcı incelik ortamı üzerinden hareket sağlayan yeni bir ivme tabanlı zincirleme hareket sistemini gala üzerinde tam kontrol sağlamak tüm süre Her zaman senin silah. Haritalar oyuncular geleneksel hareketi, yanı sıra gelişmiş taktik ve manevralarla başarılı olmasını sağlayan, yeni hareket sistemi için zemin-up tasarlanmıştır.
Black Ops 3 Multiplayer oyuncuların kadar rütbe ve her özel karakterin savaş sertleştirilmiş yetenekleri ve silah master sağlayan yeni Uzmanı karakter sistemini tanıttı. Geleneksel ve Silahlar XP ilerlemeler sistemlerine bu eklenmesiyle, Black Ops 3 Multiplayer oyunculara kadar rütbe üç farklı yollar sunar.
BİR ALL-YENİ KORKU HİKAYESİ Undead MÜCADELE:
Doğru dışarı kutunun kendine özgü bir hikayesi ile tam bir oyun deneyimi – Hayır Treyarch başlık imza Zombies sunan olmadan tamamlanmış sayılmaz. Black Ops Zombies 3 fanlar beklediği ilgi çekici oyun Zombies derinlik ve yeniden oynanabilirlik ekler oyuncular için tam bir XP tabanlı bir ilerleme sistemi ile bugüne kadar Duty Zombies en sürükleyici ve iddialı Çağrı vardır.

 

Sistem-Gereksinimleri

MINIMUM:

  • OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
  • Processor: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 60 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Call Of Duty Black Ops III Digital Deluxe Edition Torrent İndir
  • indir


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*