Son Yazılar
Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Birbirinden Farklı Oyunlar frivoyun.org Sitesinde

Birbirinden Farklı Oyunlar frivoyun.org SitesindeKız çocukları bilgisayarları sayesinde internet üzerinden oyun oynamak istediklerinde istedikleri oyunları bulunduran siteleri bulmaya çalışıyorlar. Çünkü pek çok oyun sitesi “Kız Oyunu“ içermiyor. Kız oyunları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyenler sadece kız oyunları oynayabileceği siteler bulduklarında birbirinden farklı pek çok oyunla saatlerce vakit geçiriyor. Yemek pişirme oyunları, hemşire, doktor olma oyunları, manken olma oyunları, makyaj yapma oyunları ve ünlüleri, mankenleri giydirebileceğiniz oyunlar gibi pek çok çeşit oyunları oynama şansını buluyorsunuz. Kız oyunları sayesinde oyunlarda istediğiniz değişiklikleri yapabilirken aynı zamanda heyecanlı oyunların etkisine kapılıp her oyunu bir kez daha defalarca oynamak isteyeceksiniz.
Oyun oynanabilen internet sitelerinde bir sürü oyun bulunuyor. Bu oyunlar arasında yapacağın tercihlerle ister “Kız Oyunları Oyna“ istersen de daha çok erkek çocuklarının oynayacağı oyunlardan oynayabilirsin. Kız çocukları için özel olarak hazırlanmış oyunlar sayesinde kız çocukları gerçek hayatta yapamadıkları pek çok şeyi oyunlar sayesinde yapabilecek. Farklı farklı oyunlarda kız çocukları rengarenk giysiler giyen karakterler oluşturabilir. Bu karakterlerle oyunda partilere, gezilere, yürüyüşlere gidebilir. Oyunların birçoğunda hazırladığınız kıyafetlere ve makyaja puan verilmektedir. Aldığınız puanlara bakarak giysi giydirmede makyaj yapmada ne kadar başarılı olduğunuzu görebilirsiniz. Yaşları henüz çok küçük olan pek çok kız çocuğu için buna benzer giydirme ve makyaj oyunları çok iyi ve aynı zamanda eğlenceli bir fırsattır.
Kız çocuklarının internetten oyun oynarken oynamayı en sevdikleri oyunların başında “Kız oyunu oyna“ gelir. Giydirme oyunlarıyla kız çocukları pek çok ünlü insanı ya da kendi oluşturdukları Barbie mankenleri istedikleri giysileri giydirerek sevecekleri karakterlere dönüştürürler. Karakterlerinizi giydirirken etek, bluz, elbise, kazak, şapka, ayakkabı seçimleri yapabilirsiniz. Kıyafete uygun makyajı ve karakterinizin de ten rengini seçerek en iyi renk uyumunu sağlamaya çalışırsınız. Karakterlerinizi kıyafetlerle giydirdikten sonra birbirinden ışıltılı takıların, küpelerin, kolyelerin, bilekliklerin yer aldığı süs eşyaları sayesinde karakterlerinize harika görünümler verebilirsiniz. Tüm yaptığınız değişikliklerden sonra oluşturduğunuz karakteri bilgisayarınıza kaydedebilir ya da yeniden başka oyunlara geçebilirsiniz. Ayrıca oyun sonunda puanlar kazanarak da eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*