Son Yazılar
Anasayfa » Oyun İndir » Battlefleet Gothic: Armada Torrent İndir

Battlefleet Gothic: Armada Torrent İndirBattlefleet-Gothic-Armada-cover-PC

Savaş filosu Gothic: Armada Oyun Atölyesi klasik masa oyunu RTS oyun uyarlaması, derin uzay savaşları birbirlerine karşı Kaos, Hükümet, Eldar ve Çalışmaları çukurlaşma.

Unreal 4 Motoru ile geliştirilen savaş filosu Gothic: Armada oyuncunun filosunu oluştururken, her iki savaş sırasında ve arasında her gemi derin yönetimi sunar. Süper hızlı fırkateyn, bir kilometre uzunluğundaki savaş gemisi, oyuncu savaş sırasında kullanılabilir: silahlar, savunma ve destek alt-sistemleri, aynı zamanda mürettebat, kaptan, ve daha fazla… gemi çok performansı etkileyen her özelleştirme ve özel yetenekleri gemilerini tüm yönleriyle özelleştirmek olacaktır. Savaş savaş, geriye kalan gemiler amiraller ve mürettebat deneyimi ve promosyonlar kazanç, gelecekte, daha büyük ve daha tehlikeli savaşlar için gemi Savaşı-hazırlık arttırır.

4 oyuncu aynı anda savaş olabilir kalıcı filoları ile kapsamlı bir çok oyunculu modu ayrıca, savaş filosu Gothic: Armada de büyük bir hikaye kampanya özellikleri, yer 12 Siyah Haçlı seferi sırasında alıp İmparatorluk Abaddon the Despoiler arasında kasıp kavuran Gotik Savaşın ortasında oyuncular koyarak. Oyuncular her kavganın ortasında, Kaos sektöründe savaşan 20 yıllık bir İmparatorluk dünyalar sürpriz saldırılar sıralı zincir başından salmak gibi devasa gemi filoları komuta edecek.

07507513 Fragtist_Battlefleet_İnceleme_Kapak

Battlefleet Gothic: Armada Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*