Son Yazılar
Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Batman ve Süperman İzle

Batman ve Süperman İzle2016 yılı ABD yapımı aksiyon ve macera kategorilerinde yer alan Batman ve Süperman adlı film ülkemizde de 25 Mart 2016 tarihinde beyaz perdedeki yerini almaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Zack Snyder’in yer aldığı filmin baş rollerini de Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg ve Gal Gadot paylaşıyorlar.
Batman ve Süperman izleyeceğiniz yapımda; beraberinde getirdiği ve tüm dünyaya yaydığı umut ile tanrılaşan Superman, meydana getirdiği yıkım ve savaş ile beraber insanlık adına tehdit olmaya başlar. Dünya’da gerçekte nasıl bir kahramana gerek duyulduğuna karar verilmeye çalışılırken, kontrolsüz olan hareketleri ile süper kahraman insanlığın karşısında mı yoksa yanında mı yer alacağı merak konusu olurken, Gothom şehrinin koruyucusu olan Batman’le karşı karşıya olduğu bu mücadelesi yeni bir savaşı işaret etmektedir.
Zack Snyder imzasını taşıyan Batman versus Superman: Adaletin Şafağı filmi ilk defa iki DC kahramanını beyaz perdede karşılıyor. Baş rollerde oscar ödülüne sahip Ben Affleck ile Man Of Stell yapımının yıldızı Henry Cavill karşı karşıya gelecekler.
Batman ve Süperman Adaletin Şafağı izleyeceğiniz yapımın senaryosunu Chris Terrio ve David S. Goyer kaleme alırken yapımın orijinal fikirini oluşturan isimler ise; Jerry Siegel, Joe Shuster, Bob Kane ve Bill Finger. Yapımda ayrıca rol alacak oyuncular ile üstlendikleri karakterler de şöyle sıralanabilir: Ben Affleck Rol: Bruce Wayne / Batman, Henry Cavill Rol: Clark Kent / Superman, Jesse Eisenberg Rol: Lex Luthor, Gal Gadot Rol: Diana Prince / Wonder Woman, Amy Adams, Rol: Lois Lane, Jeremy Irons Rol: Alfred, Diane Lane Rol: Martha Kent ve Laurence Fishburne Rol: Perry White
Filmin Türkçe dublajlarını gerçekleştirecek olan isimler ise şöyle; Murat Şen Rol: Bruce Wayne / Batman, Umut Tabak Rol: Clark Kent / Superman, Sercan Gidişoğlu Rol: Lex Luthor, Canan Kılıç Rol: Diana Prince / Wonder Woman, Aysun Topar Rol: Lois Lane, Kerem Atabeyoğlu Rol: Alfred ve Gülen Karaman Rol: Martha Kent
Yapımı sitemizde sorunsuz ve kaliteli olarak seyredebilirsiniz.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*