Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Angry Birds (2016) 720p [Tr Altyazılı] Torrent İndir

Angry Birds (2016) 720p [Tr Altyazılı] Torrent İndirangry birds

IMDb: 6.3 – Aksiyon/Animasyon/Komedi

Özet & Detaylar:

Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adada  öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red’den yardım talep ederler. Red’in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur. İçindeki öfkeyi serbest bırakarak.

Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon antalya travesti departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!

Resimler:

Matilda (Maya Rudolph) peacefully channels her anger <a href=travesti in Columbia Pictures and Rovio Animation’s ANGRY BIRDS.” width=”650″ height=”409″ />

Chuck (Josh Gad) and Red (Jason Sudeikis) on the beach in Columbia Pictures and Rovio Animation's ANGRY BIRDS.

The arrival of Leonard (Bill Hader), the spokesman for the pigs, and his top aide, Ross (Tony Hale) in Columbia Pictures and Rovio Animation's ANGRY BIRDS.

Fragman:

Angry Birds (2016) 720p [Tr Altyazılı] Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*