Son Yazılar
Anasayfa » Program İndir » Adobe Photoshop Lightroom 6.1.1 Multilanguage Torrent İndir

Adobe Photoshop Lightroom 6.1.1 Multilanguage Torrent İndir 

Adobe Photoshop Lightroom 6.1.1 Multilanguag Torrent İndirmoruk

Hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz dosyaların sanal toplama, – Lightroom “koleksiyonlarının” içine fotoğraf birleştirir. Her resim dosyası için anahtar kelimeler, önizleme ve meta verileri hakkında bilgi depolayan ve merkezi bir veritabanında (motor SQLite). Bu nedenle, veritabanı DVD arşivlerinde şimdi fotoğrafları, ulaşılabilir. Boyutu daha hızlı çalışır ve daha az bellek kullanır, Bridge daha küçüktür. Genel olarak, Lightroom ziyade her şeyin entegrasyonu daha, işleme ve fotoğrafların kataloglama ilgilenen fotoğrafçılara münhasıran tasarlanmıştır. Paketin Photoshop Lightroom diğer bir özelliği – Ayrı aşamalarda görüntüleri ile işbölümü. Bunların her biri için araç ve paletleri ayarları uygun seti ile fonksiyonel bir modül.

Lightroom Fonksiyonel yetenekleri sadece slayt gösterileri ve web sayfaları oluşturmak için RAW çevirici ve görüntü işleme, aynı zamanda kataloglama fotoğrafların güçlü bir sistem, hem de araçlar içerir. Birçok modern RAW-dönüştürücüler gibi, Lightroom tahribatsız düzenleme prensibini kullanır. Orijinal görüntü değişmeden kalır Bu tüm kullanıcı İşlemleri gerçekleştirmeden ve hizmet dosyasında saklanır ayarlar hakkında bilgileri anlamına gelir. Bu yaklaşım hızla orijinal işlenmiş görüntülerin onarılmaz kaybı olasılığını en aza indirmek için bize sadece izin verir, ama aynı zamanda oluşturmak ve tam uzunlukta grafik dosyaları uygun sayıda korumak için gerek kalmadan aynı görüntünün birçok farklı varyantları baskı sağlar sabit diskinizde boş yer yemek. Enstantane üzerindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından, ayrı bir grafik dosyası işlenmiş sürümünü kaydedebilirsiniz.

Program beş modül vardır:
Yükleme, kataloglama ve arama fotoğraflar (Kitaplık)
Renk düzeltme ve görüntü parametreleri tonu (geliştirin)
Bir slayt gösterisi oluşturma (Slayt gösterisi)
Baskı (Print)
Internet üzerinde görüntülerin koleksiyonları yayınlamak için Web Sayfası Oluşturma (Web)

Temel Özellikler Adobe Photoshop Lightroom:
Fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış araçlar ile sezgisel bir ortam.
Organizasyon, değerlendirme görüntüleri ve telif ekleme.
Önceden ayarlanmış bir görüntü oluşturma.
Photoshop ile entegrasyon.
Tek bir tıklamayla birden fazla görüntü ayarlarının yapılması.
Çapraz platform – 64 razradnoy mimarisi platformları, Mac OS ve Windows.
Video DSLR Destek – çoğu dijital SLR fotoğraf makineleri ile etkileşim kolay izlemek ve statik resim ve videoları yönetmenizi kolaylaştırır.
Görüntüdeki logoyu (metin veya resim filigran) gömme boyutu, konumu ve şeffaflığını ayarlayabilirsiniz – filigran ekleyin.
Daha hızlı görüntü alma – ithalat arayüzü, gezinmek kolay ithal sonra nasıl yer alacak fotoğrafların net görsel göstergeler sağlar.
Perspektif düzeltmesi – tahribatsız Ufuk resme yeteneği.
Esnek yazdırma ayarları. Araçlar sayfada bir resim veya birkaç görüntü sürükleyin ve ardından kendi konumunu ve boyutunu değiştirmenize olanak sağlar.
Düzeltme lensler – böyle yani bir geometri ihlali, renk sapması, vinyet gibi lens kusurları, düzeltilmesi. N.
Facebook, SmugMug ve Flickr resim yüklemek için yeteneği – İnternete yükleniyor. Eğer resimlerin açıklama eklediğinizde, bu iletiler anında karşılık gelen fotoğraflar yanındaki kütüphanede Adobe Photoshop Lightroom görüntülenir.
Müzikli bir slayt gösterisi oluşturma. Bitirdi slayt gösterisi kolayca (yüksek çözünürlüklü dahil) ihraç ederek ortak yayılır.
Bir bilgisayar ile birlikte fotoğrafçılık – anlık ithalat ve kamera sabitleme sonra bir fotoğraf görüntü görüntüler.
Film tahıl benzetin. Araçlar kolay filmin görünüşünü taklit etmek için görüntüye uygulanabilir tane parametrelerini kontrol etmeyi

Sistem-Gereksinimleri

64-bit desteği ile Intel® veya AMD Athlon® işlemci
Service Pack 1, Windows 8 veya Windows Microsoft® Windows® 7 8.1 (64-bit)
GPU işlevselliği ile ilgili OpenGL 3.3 ve DirectX 10 uyumlu grafik kartı
2GB RAM (4GB önerilir)
Kullanılabilir sabit disk alanı 2GB
Internet bağlantısı Internet tabanlı hizmetler için gerekli

Adobe Photoshop Lightroom 6.1.1 Multilanguage Torrent İndir

indirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*