Son Yazılar
Anasayfa » Film İndir » Tr Altyazılı Filmler » 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) Tr Altyazılı Torrent İndir

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) Tr Altyazılı Torrent İndir13 hours_1

Filmde, Libya’daki Amerikan büyükelçisine düzenlenen saldırı sonucunda elçinin ölümü ve sonrasında Libya’da bulunan Amerikan askeri güçlerinin olayı çözme çabaları anlatılıyor.

Yapılması ve doğru yapılması gereken bu hikayeyi anlatmaya. Şaşırtıcı bir şekilde, Michael Bay bu çaba ile gerçek büyüklüğe ulaşır. Defne onu bir yönetmen olarak bu film olduğunu bilemezdik çünkü kimse bunaldım.

Bu gerçekten önemli olan hemen her yönden kesinlikle her şekilde ve ustaca bir film. Eğer bir izleyici dünya meselelerinin farkında olsa bile belki ayarlayın ve kapağı bu olaylar kadar gerçek hayatı ekrana çarpar ne takdir yükseltmesine yardımcı olur bilerek ama film iyi tutar. Bingazi, Libya’daki iki Amerika Birleşik Devletleri yüklemeleri 2012 yılında planlanmış, acımasız saldırı terör değil, sadece savaş genel olarak ABD tarihinin içinde ama karanlık bir bölüm. Ustalıkla bu gerginlik ile bu saldırıları etrafındaki olayları tasvir ve duygu yapılan bu film ve bu bir kredi. Bu rolleri için ideal olan olağanüstü dökme içerir. Uzun karakterler ve belki titrek cam kullanarak erken teknik kusurları kabul edilebilir ama ne zaman bir hikaye bu iyi anlatılmış ve bu iyi hazırlanmış, bu düşüş hızlı bir şekilde atık yan gibi kusurları.kuruldu gibi belki de ilk hareket biraz…

Film çekiyor ve orada o kader gecesi gibi hissettiriyor. Aşırı politik almadan, detay perçinleme ne görüntüleyici bildirir. “Neden bu oldu ve izleyici karar verir suçlu” kim bırakır. Görüntü ve hizmet etmek olan karizma konusunda cesaret büyük bir şekilde karşısına çıkıyor. (Mevcut siyasi sonuçları ile birlikte) bu hikaye söylenmesi gereken neden yeterli bir sebep. Adalet yapmışlar çok şükür.

13 hours_2.jpg

Resimler

Resimler

13 hours 13 hours_3.jpg 13 hours_4 13hours-1200x675

Fragman

Fragman

13 Hours [720p] Torrent İndirCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*